2733
2734

من زنداداشم خیلی بد اخلاقه یعنی زبونش نیش داره و اعصاب نمونده برام .خیلی بهش فکر میکنم .....چجوری از مغزم دربیارم ...غصه میخورم که من همش خوبم اون در عوضش تا میتونه بد .....چبکار کنم من .....مامانم چون عاشق داداشمه اونم دوست داره خیلی ....من خیلی وسط خیلی زخم خوردم الان بیدارم و از این فکرا خوابم نمیبره...کمکم کنید واقعا رو اعصابه 

توهم نیش بزن مثل خودش باش 

چجوری اجازه میدید دختر مردم بیاد خونه باباتون زبان درازی کنه 

حای اینکه شما قیافه بگیری براش اون قیافه گرفته

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

زندگی خودت و داشته باش ، اعتماد به نفس داشته باشه ، در حد کم محبت کن ، حتی امیرالمومنین هم میگن جایی که فکر میکنی محبت نکنی بهتره محبت نکن زیادی در حد تعادل باش ، به فکر آینده و زندگی شخصی خودت و پیشزفت خودت باش و تمام 

زندگی خودت و داشته باش ، اعتماد به نفس داشته باشه ، در حد کم محبت کن ، حتی امیرالمومنین هم میگن جایی ...

نمی تونم انگاری یادم میره ....دو ماه پیش رفتم عمل بعد اصلا نیومد بیمارستان دو دقیقه راهش بود بعد مرخص شدن زنگ زده میگه چه فیلمی بازی میکنی رفتی عمل ...بعد یه دقیقه نشد قطع کرد .من خنگ پریروز شنیدم بارداره زنگ زدم بیست دقیقه باهاش حرف زدم ....بعد یادم افتاد بچه هامو دعوا کردم و کلی ناراحت شدم روزم کوفتم شد 

بیخیال بهش فکر نکن بابا فدای سرت خب.... 

منم خواهر شوهرم خیلی سعی داره ارتباطم رو با خانواده همسر قطع کنه و رابطه منو همسرم خراب کنه انقدر درگیر این مسئله شده که از خودش و زندگیش غافله و مدام حرص میخوره و خودشو از چشم همه انداخته ولی خب من اهمیت نمیدم زندگیمو میکنم 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
2738
منم عین شمام زن داداشم بلاکم کرده اینستا هرچی میرم سمتش بدتر میکنه من از چشم داداشم انداخته اتفاقا ا ...

نه ما احترام میزاریم اون در عوض خیلی بی فرهنگه ....بعد هیچ کی بهش هیچی نمبگه

توهم نیش بزن مثل خودش باش  چجوری اجازه میدید دختر مردم بیاد خونه باباتون زبان درازی کنه  ...

من متاهلم بعد اون کوچکترین چیزم بگه ادم بدش میاد انگاری بلد نیس حرف بزنه تنده بی ادبه 

نمی تونم انگاری یادم میره ....دو ماه پیش رفتم عمل بعد اصلا نیومد بیمارستان دو دقیقه راهش بود بعد مرخ ...

نگو نمی تونم ببخشید ولی اینقدر از این کلمه بدم‌میاد که حد نداره بگو نمی خوام ، نمی تونم یعنی چی عزیزمن ، تا زمانی که خودت برای خودت ارزش قائل نشی همینه ، نشین توی خونه برو یه کلاسی چیزی هم مهارت یاد بگیر هم دوست خوب پیدا کن اونوقت متوجه میشی این آدم جایگاه خاصی در زندگیت نداره برای زندگیت برنامه ریزی داشته باش نه تنها این موضوع بلکه بقیه ی مسائل ناراحت کننده ی زندگیت هم رفع میشه 

والا یادم میره وقتی میرسم بهش

قبل از اینکه ترکیب ناراحت بشی رفتارخودت رودرست کن همه آدما جنبه محبت ندارن،توکم محلی کن تااون بیادسمت شما،

ذاتِ خــوب وَ دِل بُـــزرگ ایـن دوتـا هـیـچـوَقـت خَــریــدنـی نـیـسـت🌱♥️
2706