2733
2739
ما وقتی تصمیم به بچه دار شدن گرفتیم مهرماه بود.تصمیم داشتم اگر تا دوماه موفق نشدیم پروژه رو متوقف کنیم تا شش ماه بعد.یعنی اینقدر برام مهم بود که بچه ام نیمه اولی بشه.دلیل منطقی هم برای این سلیقه نداشتم و ندارم هنوز! همین کار رو هم کردیم.یعنی من هی منتظر شدم پریود بشم و دیگه پیشگیری کنیم نه پریود میشدم نه تست بارداریم مثبت بود تا اینکه پسرم سورپرایزمون کرد و وقتی هفت هفته اش بود یهویی خودشو نشون داد. یعنی یه جوری انگار تقدیر همین بود که مهر به دنیا بیاد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چون اولین روز آخرین پریود نامعلوم بود -من همیشه مرتب پریود میشدم و میشم جز اون یه ماه!!- فقط با تاریخ اولین سونو سن جناب آقا رو میشد تشخیص داد که اونم سورپرایزی بود چون وقتی من به خیال هفته 38 مطابق اولین سونو و با شک به نشت مایع آمنیوتیک رفتم بیمارستان، سونوی بیمارستان گفت بابا همه چی به نفع 41 هفته است!!! اگر میدونستم حتما 31شهریور میخواستم سزارین شم.(تااین حد برام مهم بودا!)
هنوز خیلی زوده دراین مورد فکر کنی من به خاطر پسرم خیلی درین مورد تخقیق کردم با افراد اگاه و درگیر همین موضوع صحبت کردم که همهگی چندسال تدریس کرده بوذن ومدیر بوذن
دل شکستن تاوان داره
2740
همه نظرشون یکی بود گفتن ببین چقد احتماعیه چقدر استرس داره قذش نیروی بدنیش ولی همه ازاین که نیمه دوم بفرستمش استقبال کردن و موافق بودن گفتن درصدش موفقیتش بالاتر میره
دل شکستن تاوان داره
ققنوس جان کار غیرقانونی اینجوریه که تو 5سال تمام میبری پیش دبستانی و شش سال تمام میره اول دبستان اما اسمش توی لیست نمیاد، هفت سال تمام میره دوم دبستان اما مدرسه اسمش رو توی لیست اول دبستان رد میکنه، هشت سال میره کلاس سوم اما اسمش تو لیست دوم رد میشه و تابستون همون سال آزمون جهشی میده میره چهارم و دیگه اسمش تو چهارم رد میشه. این کارا رو بعضی غیرانتفاعیها با پول!! انجام میدن. اما برای جهشی باید بره تست هوش معتمد آموزش پرورش و تایید شه که هوشش بیشتر از نرماله.
2706