2733
2734
منو بازه عزیزم!

کاربر هایی که منو سرچ می کنید . تصمیم گرفتم این کاربری را ببندم .من چون با وجود دوتا کاربری از این راه سو استفاده نمیکردم و حتی به ذهنم نمی رسید کامنت ها و تاپیک های خودمو لایک کنم چه برسه به شر و جنجال و توهین به کاربرا ؛نی نی یار و خانم تهراني اجازه داده بودن کاربری دومم که  به دلایل شخصی درست کرده بودم و الان فقط قصد داشتم تاپیک های شخصیمو پاک کنم باز بمونه ولی امروز  ۱۴۰۲/۰۷/۱۴  تصمیم گرفتم خودم درخواست تعلیق کاربریمو بدم چون حس میکنم بابد عدالت بین کاربرا رعابت بشه .   
2731

یدونه دارم تا شرایطم برا دومی مهیا نشه نمیارم شایدم اصلا نیاوردم حتی اگه شرایطم جور شد اینم بگم خونه و ماشین داریم منظورم ارتقای خونه و ماشین هس و بقیه امکانات

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
یدونه دارم تا شرایطم برا دومی مهیا نشه نمیارم شایدم اصلا نیاوردم حتی اگه شرایطم جور شد اینم بگم خونه ...

همونطور که من به همه تک فرزند دارا احترام میزارم 

بقیم باید به چند فرزندیا احترام بزارن این ربطی به مسولان که نداره 

>*
همونطور که من به همه تک فرزند دارا احترام میزارم  بقیم باید به چند فرزندیا احترام بزارن این ...

عزیزم صد درصد احترام میزارم اما تروخدا شرایط و بسنجن بعد بیارن تازه امکانات فقط کافی نیس ایا اعصاب و روان سالمی دارن یا نه مهم ترینه

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
عزیزم صد درصد احترام میزارم اما تروخدا شرایط و بسنجن بعد بیارن تازه امکانات فقط کافی نیس ایا اعصاب و ...

خوب حتما دارن که میارن

بخدا قسم صدتا تک فرزند دیدم بیتربیتتتتت ررو لوس داغوننننننننن 

کلیم چند فرزندی دیدم گل مودب

کار به اون اقشار ته جامعه ندارم 

>*
خوب حتما دارن که میارن بخدا قسم صدتا تک فرزند دیدم بیتربیتتتتت ررو لوس داغوننننننننن  ک ...

همین سایت ندیدی پقد کتک میزنن بچه هاشونو؟؟نخوندی ک حتی میان بچه های فامیل و میان تعریف میکنن ک چ کتکا ک نمیخورن از مادرشون؟؟؟

پس ندارن و میارن

بچه چهارمی تو این اوضاع فقط حق میلیاردرا هس ک میتونن از پسش بربیان!!!حالا نظر منه شایدم غلط باشه!!

همین سایت ندیدی پقد کتک میزنن بچه هاشونو؟؟نخوندی ک حتی میان بچه های فامیل و میان تعریف میکنن ک چ کتک ...

از کجا میدونید اونایی که کتک میزنن چند فرزندی هستن و فقیرن؟؟؟؟

من که خیلی کم آدم پولدار دیدم وقت برای بچش بزاره

اتفاقا حق فرزند اوری برای اونیه که حتی اگه سطح متوسط هم باشه اگاه و با شعور و فرهنگ باشه

>*
2706