2737
2734
عنوان

لطفاً راهنماییم کنید

2964 بازدید | 34 پست
سلام دوستای مهربونم من ناخواسته باردار شدم دومین بارداریم هست یه دختر 4ساله دارم حاملگی اولم خیلی بد بود ویار شدید تا 5 ماه مرتب آمپول وسرم و... این بارداریم را اصلا ویار ندارم تمایلم به ترشی بیشتر نون وپنیر دوست دارم زیاد از لبنبات خوشم نمی یاد عاشق خربزه هستم واز موز وعسل خرما زیاد خوشم نمیاد عوضش از خیار نمک زده وزیتون نسبتا شور همینطور کلا غذا بخصوص چلو کباب خوشم میاد. الان هفته 9 هستم تاریخ آخرین پری اولین روزش 23/2 بود اما لقاح 11 خرداد بود خودم متولد 11/7/59 هستم .اولا خیلی دوست دارم بدونم یعنی نی نی من چیه؟ دوما چرا از گرمی بدم میاد وسوما مرتب احساس میکنم دهنم شور مزه ست انگار کلی غوره خورده باشم یعنی علتش چیه؟ مرسی از راهنمایی شما دوستهای گلم . دووووووستون دارم
مهربانی تضمین لحظه هاست . برای مهربانیت جوابی جز دوست داشتنت ندارم .
سلام mumy جان نمی دونم عزیزم خودم دلم میخواد پسر باشه چون کارمندم دوست دارم یه دختر ویه پسر داشته باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
مرسی از آمیتیس عزیز. اینکه سر دخترم ویار شدید داشتم واز سردی بدم میامد ربطی داره به اینکه سر این اصلا ویار ندارم واز گرمی بدم میاد؟
ویار من هم شدید بود ، ولی نینیم پسمله
حالت هام رو برات مینویسم

ویارم شدید بود ، تا الان که تو هفته 19 هستم ادامه داره ، ولی خیلی کم شده
شکمم خیلی بزرگ شده
ویارم هم ترش بود هم شیرین ، بیشتر ترش
از شکلات و چیزهایی که کاکاو داران بدم میاد ، از آب پرتقال متنفرم
عاشق آب خنک ، شربت خنک ، کلا چیزهای خنک هستم
اوایل بارداری عاشق نون گرم بودم و پنیر ، چند بار هم بد جور هوس پیتزا کردم
عاشق آلبالو خشکه هستم که اینجا نیست
خیلی هلو و آلو دوست دارم ، همینطور پف فیل یا همون پاپ کورن
2738
سلام لیلی جان من پفک بیشتر دوست دارم وهمینطور آلبالو هم خودش هم خوشکش از چایی به حد مرگ متنفر شدم بجاش کلی آب میخورم
مرسی ، فرناز جون
من به این نون و پنیر خیلی اعتقاد دارم ، چند نفر بهم گفتن که نون و پنیر پسره
مادر شوهرم هم سر شوهرم خیلی میخورده
ولی مامانم که دو تا دختر داره میگه ، از نون متنفر بودم ، لب نمیزدم
2706