2737
2739
عنوان

بینی تیز بعد از عمل

622 بازدید | 24 پست

سلام تورو خدا کمکم کنید یه راه حل بهم بدید من بینی مو یک سال و نیم عمل کردم همه از کار دکتر تعریف میکردن زده بینی مو خیلی تیز کرده عین سرسره کرده بینی مو از روبرو بهتره از نیمرخ هم بزرگه هم خیلی تیز همه منو میبینن میگن مال فلانی قشنگ تر و مال تورو چقد ضایعه و تیز کرده بهم میگن عین پینوکیو شدی پول ام ندارم ترمیمی عمل کنم پیش دکتر دیگه  رفتم پرسیدم برای ترمیم خیلی گرون میگیرن دکتر خودمم گردن نمیگیره برام ترمیم کنه   نمی‌دونم چیکار کنم خیلی ناراحتم😭😭

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

یه دکتر دیگه رفتم بهم گفت با تزریق درست نمیشه باید ترمیمی انجام بدی هزینه ی عمل ترمیمی ام بیش تره از نیم رخ خیلی تیز و ضایع است یک ام بزرگه هنوز  غضروف گذاشته برام فکر کنم  واقعا نمی‌دونم چیکار کنم

بزار یه عکس واضح تر بدم با آرایش یکم بهتر میشه 

وا بینیت خیلی خوب شده ک

چرا ایراد بنی اسراییلی میگیری؟!

🤍🌱عطر خوب بزن، خوش تیپ بچرخ  بالاخره پستچی به در میزنه یه روز بده خبر خوب  مهم نیست مردم چیه نظرشون راجع  بهت گور بابای همه اصلا🌱🤍
2740

یجور گفتی تیز شده ک گفتم چی هست

یکی از دخترای فامیل ما عمل کرد اون واقعا بینیش از نیم رخ جالب نیس تیزززز حس میکنم با تیزیش میتونه میوه قاچ کنه

هربار میبینمش یاد جادوگرا میوفتم(خدا منو ببخشه) بینی تو ک‌خوبه

🤍🌱عطر خوب بزن، خوش تیپ بچرخ  بالاخره پستچی به در میزنه یه روز بده خبر خوب  مهم نیست مردم چیه نظرشون راجع  بهت گور بابای همه اصلا🌱🤍

داری با حرفات امیدوارم می‌کنی من خودم گاهی که نگاه میکنم میبینم زیادم بد نیس ولی امان از فامیلای فضول با ایرادای بنی اسرائیلی شون شانس من دور و بری هام کلا بینی عملی آن همشونم بینی هاشونم جالب شده منو همش با اونا مقایسه میکنن

داری با حرفات امیدوارم می‌کنی من خودم گاهی که نگاه میکنم میبینم زیادم بد نیس ولی امان از فامیلای فضو ...

مشکلت میدونی کجاس؟؟اونجاس ک‌ بنظر فامیلای فضولت اهمیت میدی

این بده وگرنه بینیت خیلی خوبه

این دفعه حرفی زدن تو از این گوش بشنو و از اون یکی در کن

یکم گونه هاتو ژل بزنی تیزیش درست میشه 

بنظر من فرمش خوبه در اون حدم ک میگی نیس،هنوز بینی تیز ندیدی😐

بعضی تاپیک‌ها و کامنت‌ها رو که میبینم از سطح حماقت، بی سوادی و مقاومتتون دربرابر فهمیدن قلب درد میگیرم                   همه دخترا عروسکن ... اما من آنابلم☠️                   #¾9✨😉#
2706