2733
2739
نیکا جان من اطلاعات کلی دارم ولی شاید یه بیمار با اون یکی شرایطش فرق کنه
ولی از اقوام ما هستن که ام اس دارن و دکتر فعلا منعشون کرده و باید دارو مصرف کنه تا زمانیکه خود دکتر اجازه بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یکی از دوستان من هم با ام اس باردار شد.... چند سال پیش بود، نی نیش هم خیلی ناز بود

اما خب، برای خودش نگهداری از بچه خیلی سخت بود :) دخترش الانم که بزرگ شده بخاطر شرایط مامانش خیلی عاقله و مثل آدم بزرگا رفتار میکنه و همش سعی میکنه از مامانش مراقبت کنه.....

امیدوارم هرچه زودتر داروهای ام اس و روشهای درمانیش پیشرفت کنه تا همه این عزیزان راحت زندگی کنند
نمی خوام تجویز غلط کنم اول از همه با دکتر های متعددی مشورت بشه بهتر ه.توی اینترنت هم سرچ کن .اما یکی از فامیلهای دور ما وقتی که ام اس داشت باردار شد(شاید اون موقع نمی دونست که ام اس داره)و بچه اش معلول جسمی شد.از اینها که قدشون کوتاه و دست و پاشون کوتاه میمونه.امیدوارم که کسانی که به این بیماری دچارند راه علاجی براشون پیدا بشه. بازهم میگم حتما به دکتر های متعدد مراجه بشه بهتره .

ام اس اغلب موجب اختلالات حسی در اندام ها از جمله درد، بی حسی، خارش و ... می شود. مشکلات مربوط به کنترل ماهیچه در افراد مبتلا به ام اس شایع است.

برای اطلاعات بیشتر از بیماری ام اس روی لینک زیر کلیک کنید

بیماری ام اس

2740