2733
2734
عنوان

کمک نظافت منزل مشهد

263 بازدید | 18 پست

دوستان مشهدی اگر کسی رو میشناسید ممنون میشم معرفی کنید ، از شرکتهای بیرون تجربه خوبی ندارم دنبال کسی هستم دائم باشه 

کمکی خودم ازدواج کرده بعد شش سال دیگه نمیتونه بیاد ☹️

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
نه.میتونی تو سایت شیپور یا دیوار آگهی بزنی.

ترجیح میدم شناخته تر باشه که بتونم اعتماد کنم و گاهی ممکن خونه نباشم وگرنه دفترهای نظافتی تو شهرمون زیاد

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
ترجیح میدم شناخته تر باشه که بتونم اعتماد کنم و گاهی ممکن خونه نباشم وگرنه دفترهای نظافتی تو شهرمون ...

به دوستی آشنایی بگو شاید کسی رو بشناسه.اینجا هم که نمیشه به همه اعتماد کرد.توی سایت همه جور آدمی هست.

دیدی 

اده پاگ کن

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن

اتفاقا قشنگه چرا قهوه ای تیره نکردی 

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن
اتفاقا قشنگه چرا قهوه ای تیره نکردی 

تتو قبلی مشکی بوده شاید تو عکس مشخص نباشه ولی افتضاح شده بود دو رنگ بعد بالای ابرو هم ریخته مجبور شدم ، قهوه ای میزدم دو رنگ میموند 

2706