2737
2739
عنوان

تو رو خدا هر کی میدونه کمک کنه

20 بازدید | 12 پست
سلام دوستیا امروز 38 هفته تمام هستم الان یک ماهه دچار ورم پا شدم فشارم خوب بوده و دفع پروتیین هم خدا رو شکر نداشتم ولی الان دو هفته ست ورم مچ پام و رو پا خیلی وحشتناکه وقتی دراز میکشم بهتر میشه رو پام درد میکنه دست میزنم نکنه چیز خطرناکی باشه واسه نی نیم خطر نداره کسی این مشکلو داشته ؟ در ضمن دفع پروتیین رو آخرین بار سه هفته پیش دادم
خدا جونم هزاران بار شکرت واسه وجود دختر قشنگم و همسر عزیزم ...خدا جونم به همه منتظرا نی نی بده خواهش میکنم...الهی آااامین
منم همینطوری هستم . ورم پام فقط مچ به پایین هست و روی پام خیلی درد میکنه . البته برای من دلیلش اینه که صبح تا ظهر سرکار هستم و پام آویزونه . بعد از ظهر که میرم خونه پاهام رو بالا میذارم و ورمش میره و خوب میشه . هر شب هم همسرم پامو ماساژ میده خیلی خوبه منم آزمایش دادم دفع پروتئین نداشتم دکتر گفت مشکلی نیست . آب میان بافتیه که بخاطر آویزون بودن پا میاد پایین و نمی تونه برگرده ، همین که پا رو بالا بذاری خوب میشه
هر زنی باید 2چیز داشته باشد : 1- لبخند 2- مردی که باعث آن لبخند باشد .
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
یه میز تحریر کوچولو دخترم داره مثل اون قدیمی ها که روش چرخ خیاطی و اینا می ذاشتن . من بعداز ظهر ها که میرم خونه یه بالش نازک میذارم روی اون میز و به پهلو دراز میکشم یه پام رو می ذارم بالا روی میز بعد هر یه ربع یه بار پهلو به پهلو میشم و اون یکی پامو میذارم بالا. بعد کم کم می بینم چقدر ورم پام کم میشه ولی ظهرا که میرسم خونه پام عییین پای فیله . مثل ستون میشه از ورم
آخه پیاده روی میکنم یا یه ساعت میشینم وحشتناک میشه مچ پاهام
خدا جونم هزاران بار شکرت واسه وجود دختر قشنگم و همسر عزیزم ...خدا جونم به همه منتظرا نی نی بده خواهش میکنم...الهی آااامین
سعی کن میشینی پات آویزون نباشه ( اگه توی خونه هستی ) یا روی زمین بشین یا اگه روی مبل میشینی روی کاناپه باش که پاهات رو هم بیاری بالا و آویزون نکنی
2740
طبیعیه نمک نخور پیاده روی کن
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ