2737
2734
عنوان

تلوزیون سه بعدی ال جی یا سامسونگ؟؟؟

3809 بازدید | 15 پست
دوستان خوبم ما می خوایم یه تلوزیون 47 اینچ ال ای دی بگیریم دو تا سوال دارم به نظرتون ال جی بهتره یا سامسونگ ؟؟؟

شنیدم سامسونگ خدمات پس از فروشش بد هستش کسی از خدماتش استفاده کرده ؟؟؟

اونایی که تلوزیون سه بعدی دارن لطفا بگن که خوبه ؟؟ یعنی فیلمهای سه بعدی زیاد گیر می یاد برای دیدن و لذت بخش هست یا نه ؟

ممنون .
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
Salam ma. 47lg darim man raziam albate hanoz blue rey nagereftam vase film se bodi .ama ta alan azash raziam az 2 bodi b se bodi estefade. Kardam axo tasvir ro tahala ...are manam shenidam k khadamate samsung khob nist .salighe ham hast o tajrobe man lg hamishe dashtam va ok bodam bazia dost nadaram.3D estefade mishe kamkam man shenidam bazi shabekeha ham pakhsh 3d mizaran..film o karton ham k mitoni begiri.ye doneh k khodesh dareh to basteh bandish
توی این چیزا همیشه سونی کیفیتش بهتر بوده. اگه تونستی سونی بگیر اگر نه ال جی خدماتش بهتر از سامسونگه. در ضمن یاد باشه اگه تلویزون سه بعدی گرفتی حتما سینما خانوادگیت رو بلو ری بگیر که بتونی فیلم سه بعدی ببینی. بلو ری تا همین چند وقته پیش تو ایران نبود . ولی حالا هست.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
2740
قیمتش زیاد گرون نیست هم قیمت همین سینما خانگی هاست. اگه سینما خانگی داری که هیچ فقط همون بلو ری رو بگیر. ما 2 سال پیش خیلی دنبال بلوری پلی بودیم ولی اون موقع نبود. البته ما تلویزیونمون 3بعد ی نیست ولی بخاطر کیفیت بالای بلوری می خواستیم که نبود ما هم سینمای معمولی گرفتیم.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
دوستان خوبم با راهنمایی شما ما یه تلوزیون 47 اینچ ال جی سه بعدی خریدیم

راستی یه خحبر خوب اینکه فیلمهای سه بعدی رو میشه روی فلش ریخت و اونها رو توی تلوزیون دید و حتما بلوری نمی خود

حتما امتحان کنید چون خیلی هیجان انگیز و قشنگ و لذت بخش هستن
برای خودش دنیای جالبی هست
اگه خواستید بیایید اینجا و فیلمهای قشنگی رو که دیدید معرفی کنید چون می دونید که قیمتهای این فیلمها توی بازار از 18 هزار تومان هست تا 30 هزار تومان پس با معرفی درست می تونیم فیلمهای عالی بگیریم
مامان ریما جون منو شوهرم هم تلوزیون سه بعدی گرفتیم و تفریحمون شده فیلم سه بعدی دیدن واقعا که خیلی لذت بخش هستش ما هم از فلش استفاده میکنیم یه فلش 64 گرفتیم و فیلمها رو می ریزیم توش و می بینیم

خیلی از فیلمها رو هم از اینترنت دانلود می کنیم

چند تا سایت خوب سراغ دارم بعدا می یام و برات میزارم

ولی قشنگ ترین فیلم به نظر من آواتار هستش توی اون وضوح تصویر و دنیای سه بعدی کاملا زیبا هستش

ما راستی چقدر خوب کردی که 47 اینچ گرفتی ما 42گرفتیم الان خیلی پشیمون هستم چون هر چی تلوزیون بزرگتر باشه لذت دیدن این فیلمها توش بیشتر هستش
نازنین جون ممنون میشم که چند تا سایت خوب برای دانلود بهم معرفی کنی البته ما هم این چند روز چند تا فیلم گرفتیم واقعا ادم از دیدن فیلمهای سه بعدی حیرت زده میشه ما مقصد نهایی 5 رو گرفتیم واقعا هیجان انگیزه اگه ندیدی بگیر سه بعدیش عالیه
2706