2733
2739

هر چی از زندگی من  هست و همرو گذاشتن کف دست فامیل پدر و مادرم و میگم ،به خدا کوچکترین اتفاق و میرن به همه میگن همه کار کردم که اقا من راضی نیستم واسه چی فلانی باید بدونه من امروز کجا رفتم چیکار کردم چی خوردم به خدا خستم کردن توروخدا اگه چیزی میدونین به منم بگین شاید رو اینا اثر کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب نگو بهشون عزیززم راهش ساده هست.

خودش انقد کنترلم می کنن که نگمم خودشون میفهمن مثلا می خوان بیان داخل اتاقم با ارامش درو باز نمی کنن که یهو درو باز می کنن ببینن دارم چیکار میکنم😐خودمم گاهی شک میکنم که من واقعا کاری کردم اینا انقد جاسوسی منو میکنن

اگه نگم  کجا رفتم چی کار دارم می کنم پیش خودش فکرای ناجور می کنن

من که دختر خونه بودم هر روز صبح میگفتم میرم سرکار عصر برمیگشتم حتی روزای تعطیل چون واقعا محدود بودم داداشم خیلی گیر بود بابام نه، حتی غذامم بیرون میخوردم میومدم دوش میگرفتم می‌خوابیدم ، بعد کم کم جمع کردم مستقل شدم بعدم ازدواج کردم    ذ ،    چه فکر ناجوری مگه به تربیت خودشون شک دارن

من ی خاله ی اینجوری دارم  سانسور میکنیم وقایع رو 

از چیزای یک دلمون نمیخواد پخش بشه پیشش حرف نمیزنیم

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈
2740
من که دختر خونه بودم هر روز صبح میگفتم میرم سرکار عصر برمیگشتم حتی روزای تعطیل چون واقعا محدود بودم ...

نمی‌دونم والا منه بد بختو از شب تا صبح تو اتاق حبس کردن یه جام بخوام برم باید از تک تکشون بلیت خروجی از خونه بگیرم 😑بعد میرن به همه میگن کجا رفتم از کدوم مسیر رفتم

من ی خاله ی اینجوری دارم  سانسور میکنیم وقایع رو  از چیزای یک دلمون نمیخواد پخش بشه پیشش ...

بابا حالا خالته اینا هر ثانیه بغل دستمن مثلا گوشیم زنگ میخوره همه نگاه میکنن ببینن کیه 😶

نمی‌دونم والا منه بد بختو از شب تا صبح تو اتاق حبس کردن یه جام بخوام برم باید از تک تکشون بلیت خروجی ...

به هر حال باید خودت به خودت کمک کنی ،   یه سر به سایت زندگی سالم بزن فایل های رایگانشو گوش کن به دردت میخوره به من خیلی کمک کردد