2737
2734
عنوان

عزیزانی که تازه ازدواج کردین

757 بازدید | 20 پست

لطفا لطفا زندگی خودتون رو با هیچ کسی مقایسه نکنین

خصوصا با کسی که سالهاست ازدواج کرده

شما نمیدونین چه روزهایی رو گذرونده چه سختی هایی کشیده که به اینجا رسیده

حق

میشه برای‌ حل مشکلاتم یک‌صلوات مهمونم کنیدمهربونا؟!❤👇👇👇دوستان هر مشاوره اشتبـــاه ما ممکنه باعث پاشیـــده شدن یک زندگــــی بشه...💔  باعث خونه خــــراب شدن یه خانــــواده بشه...💔  چقدر خوبه قبـــل حرف زدن، کمــــی فکر کنیم...👌  هیچ زندگییی گـل و بـلبـل و بــی مشـــکل نیــست...  یادمون باشه کسی رو یک طرفه قضـــاوت نکینم ، و تا عزیزی  از مشــــکل خانوادگیش گفت فــــوری طلاق طلاق نکنیم.. وقتی از اونـــور قضیـه بی خبـریم💔                                                                                                                     این تاپیک رو بخونید♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

والا برعکسه اونا که خیلی قبل از ما ازدواج کردن دارن خودشون رو با ما مقایسه میکنن 😫

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                       پس ترسان مباش زیرا من با تو هستم، و هراسان مباش؛ زیرا من خدای تو هستم. اشعیا ۴۱:‏۱۰ 
والا برعکسه اونا که خیلی قبل از ما ازدواج کردن دارن خودشون رو با ما مقایسه میکنن 😫

خدایی حق گفتی

من برج 8 سال 1401 عقد کردم - حتما تا برج 8 سال 1402 جهیزیم جور شده و عروسی کردم -تا برج 8 سال 1403 خونه خودمونو خریدیم و از مستاجری راحت میشیم حتما - تا برج سال 1404 یه نی نی خوشملم میارم که زندگیم طعم خوشی جدیدی بگیره ان شاالله - تا برج 8 سال 1406 هم برای فسقلم یه داداش یا آبجی خوشمل میارم که تنها نباشه   

کلا مقایسه اشتباهه

البته اگه خانواده شوهرت  از اونها حمایت نکردن هیچی  حالا دارن از شما حمایت میکنن بهش حق بده

این میشه فرق گذاشتن بین بچه ها!

2740

اومدم همینو بگم . چون هی زمونه عوض میشه یا برخورد خانواده ها با زوج جدید . اتفاقا قدیمیا دائم باید ذهنشون رو کنترل کنن هی نگن برای من این کارو نکردن واسه اینا کردن یا برعکس 😅😅😅

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

همه عزیزم یه جور نیستن من دختر خالم تک دختره 15 سال پیش ازدواج کرده بعد من دارم جهیزیه میگیرم خالم دو روز برای کاری اومده بود خونمون 

من از قبل به مامانم گفته بودم اصلا دلم نمیخاد تا جهیزیمو نچیدم کسی ببینه لطفا خاله را نبر تو اتاق بخاد وسایل را باز کنه ببینه مامانمم قبول کرد   

شب که از سر کار برگشتم خالم گفت هوووو ناهید فلان چیز که تو خریدی را داشت یا میگفت من 6 دست قابلمه به ناهید دادم تو چقدر کم داری 

من هنوز برا ناهید وسیله میخرم ناهید ماشین ظرفشویی داره تو هنوز نخریدی   هووووووو اینقدر ناهید ناهید کرد که سرمون را برد 

دست اخرم اومد یه عکس تو گوشیش نشونم بده بهش گفتم رد کنم عکس را بعدی گفت اره بعد من برعکس رد کردم خدایی از قصدم این کارا نکردماااا ولی یهو دیدم از تک تک وسایل من از کارتن باز کردن عکس گرفته   

به مامانم که بعد گفتم اول زد زیرش بعد که گفتم عکسارا دیدم گفت خب خواهرمه غریبه که نیست نه خاله اینجور نیست   

پس ما عروسای امروز نیستیم که خودمونو با عروسای دیروز مقایسه میکنیم بلکه برعکسه تو خیلی جاها

من برج 8 سال 1401 عقد کردم - حتما تا برج 8 سال 1402 جهیزیم جور شده و عروسی کردم -تا برج 8 سال 1403 خونه خودمونو خریدیم و از مستاجری راحت میشیم حتما - تا برج سال 1404 یه نی نی خوشملم میارم که زندگیم طعم خوشی جدیدی بگیره ان شاالله - تا برج 8 سال 1406 هم برای فسقلم یه داداش یا آبجی خوشمل میارم که تنها نباشه   
کلا مقایسه اشتباهه البته اگه خانواده شوهرت  از اونها حمایت نکردن هیچی  حالا دارن از شما ح ...

شوهر من تک فرزنده و مادرش فوت کرده، پدرش هم کلا کاری به کارمون نداره، زمین گیره. حتی عقدمون هم حال نداشت بیاد. زندگیم فوق‌العاده معمولی و حتی تا مادربزرگم حسادت میکنن بهمون 

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                       پس ترسان مباش زیرا من با تو هستم، و هراسان مباش؛ زیرا من خدای تو هستم. اشعیا ۴۱:‏۱۰ 
اومدم همینو بگم . چون هی زمونه عوض میشه یا برخورد خانواده ها با زوج جدید . اتفاقا قدیمیا دائم باید ذ ...

دقیقا همینطوره. ما یه پروژکتور کوچیک و ارزون خریدیم، روی سقف تنظیم کرده بودیم که شبها که دراز میکشیم فیلم نگاه کنیم (نه تلویزیون داریم نه لپ‌تاپ، در این حد) همین شده بود یه جنجال که اول زندگی پروژکتور دارن، ما بعد سی سال نداریم 🤦🏻‍♀️

اگه 

خانواده شوهر شما قبل ازدواج کلی وعده داده باشن ولی بعد ازدواج پسرشون رو ول کرده  باشن کامل

حمایت مالی که هیچ حمایت عاطفی ام صفر

فقط دنبال نیش و کنایه زدن باشن 

حتی جلو پیشرفت پسرشون رو بگیرن گاهی.....

بعد سالها که کلی سختی کشیدین کلی اذیت شدین

حالا عروس جدید هم حمایت مالی هم عاطفی  درست مثل پدر مادر حمایتش کنن

بعد مدام باز خودش رو با شما مقایسه کنه چه حالی میشین؟ 

دقیقا همینطوره. ما یه پروژکتور کوچیک و ارزون خریدیم، روی سقف تنظیم کرده بودیم که شبها که دراز میکشیم ...

واه واه پروژکتور توی جهیزیه چه اداها 😉😂😂😂😂

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2706