2733
2739
عنوان

کاش یکم سیاست یاد هم بدیم بیاین

72 بازدید | 6 پست

شوهر من اولویتش خودشه و کاراش بعد منم و کارام همیشه برا خودش وقت میذاره ولی من بلد نیستم از اینکارا بکنم دلم میخاد زیر پوستی بهش بفهمونم ک خودم مهمترم  و تو اولویت دومی برام ولی نمیشه دلخوری میشه و اخرش همه چی سر من خراب میشه شما چیکار میکنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

موقع غذا اول برای خودت بکش بعد بگو بفرمایید

۱۰بار غذا مورد علاقه خودت بپز ۱بار شوهرت

حتما حتما مطالعه کن داخل خونه بگو تو این تایم من کار دارم و وقتم پره....(مثلا من برا تو وقت ندارم وقتم پره)

خودت سرگرم کن و با احترام صحبت کن و سعی کن بیکار نمونی

ی وقتی رو هم بزار برای پیاده روی تکی و اهنگ گوش دادن بگو ارامش میگیرم و این حرفا

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
2742
موقع غذا اول برای خودت بکش بعد بگو بفرمایید ۱۰بار غذا مورد علاقه خودت بپز ۱بار شوهرت حتما حتما مطا ...

وا 

اینکه اول برا خودش بکشه یا ده بار غذای مورد علاقه خودش رو بپزه بعد یکبار غذای شوهرش !!! 

اینا همه راهکارهای گند زدن به زندگی هست 😳

مگه اسیر گیز آورده ؟!!!!!

شوهره ها

وا  اینکه اول برا خودش بکشه یا ده بار غذای مورد علاقه خودش رو بپزه بعد یکبار غذای شوهرش !!!&nb ...

عزیزم با کسی که خودش فقط میبینه باید برای مدتی جوری رفتار کرد که بله وظیفه نیست محبت و درک کردن.تا اقا هم محبت ها و احساس همسرش بنا ب وظیفه ندونه

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
چجوری 

کتاب بخون و اعتماد به نفس و عزت نفس خودت رو بالا ببر….  به این برسی که چقدر آدم با ارزشی هستی، خودت رو دوس داشته باشی و الویت خودت باشی… 

اگه میتونی مشاوره برو ، اگه نمیتونی کتاب بخون