2733
2734
عنوان

دلم خیلی گرفته ..دیگه جون ندارم

133 بازدید | 12 پست

لعنت ب ازدواج لعنت ب سرنوشت لعنت ب زندگی لعنت ب همه چی 

بخدا از این زندگی لعنتی کم آوردم ..نابود شدم.دارم افسردگی میگیرم روزی هزار بار ب مرگ فکر میکنم...ب خود کشی ...شوهرم تازگی شغلش عوض کرده.ی مغازه راه انداخته..شغلش ی طوری هست ک فقد تلفنی هست..مثلاً سکه و ابشده خرید و فروش می‌کنه..با برادرش هستن ..من حسابدار هستم..در مورد شغلش کنارش چون علاقه داشتم همه چی یاد گرفتم ..ولی ن میزاره جای دیگه برم سر کار ن می‌زاره پیش خودش کار کنم....خیلی آدم خاله رنگی هست..بخدا صبح ساعت هشت صبح می‌ره مغازه دو میاد ..چهارم نیم پنج می‌ره نه نیم ده میاد..با اینکه مغازه ها ساعت هشت و نیم طلا فروشیا طبق قانون بسته میشه.

تقدیر💔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
منم امشب واقعا کم اوردم از بی پولی بدبختی هعی خدا ینی میشه مشکلاتم تموم بشه ینی میشه وضعمون خوب بش ...

واقعا بی پولی امون همه رو بریده به خاطر تورم بالاست؟من فقط حس نداری میکنم یا واقعا گرونیه؟

بعد ظهر ک همین ناهار میخوره و می‌خوابه ..شب هم ساعت نه و ده میاد ک حواسم پرت نکن حساب کتاب دارم..تا ساعت دو سرش تو حساب کتابع ک بعضی وقتا دیگه من خوایم می‌بره نمی‌دونم تا کی می‌خوابه...بش میگم این تایم طولانی تو مغازه میری چ می‌کنی ک شب همه حساب کتابت مونده من کلفت نیستم ک منم آدمم...ب دختر فلج دارم ..از صبح تا شب غصه اونو میخورم شب هم ک شوهرم میاد اصلا وقت برا من نمیزاره ..بخدا دیگه نمی‌کشم...از تنهایی از غصه و درد از اینکه هیچ کس نمیفهمتت خسته شدم...بخدا روزها میشه ک همش تنها تو خونه با دخترم هستم..هیچ کس تا جای من نباشه نمیفهمه

تقدیر💔

بش میگم من ک همه چی بلدم حداقل بزار عصرا بیام کمکت هم حساب کتابت و انجام میدم هم اینکه یکم از این حالت افسردگی در میام...نمیزاره.دیگه کم آوردم از این همه بدبختی 

تقدیر💔
2740
منم امشب واقعا کم اوردم از بی پولی بدبختی هعی خدا ینی میشه مشکلاتم تموم بشه ینی میشه وضعمون خوب بش ...

بقیشو نوشتم بخونه..چند ساله ک بخاطر شرایط دخترم مثل ی زندانی تو خونه هستم و ازش پرستاری میکنم 

تقدیر💔
واقعا بی پولی امون همه رو بریده به خاطر تورم بالاست؟من فقط حس نداری میکنم یا واقعا گرونیه؟

گرونه ک خیلی هست ولی زندگی ها نابود شد همه نابود شدن...و این دو قطبی بودن جامعه همه رو نابود کرده...ی عده ای از دارایی نمیدونن چ کنن و ی عده از نداری

تقدیر💔