2737
2739
یلی رشیدی فرزند این هنرمند در گفت‌وگو با ایسنا این خبر را تایید کرد و در جملات کوتاهی گفت که در منزل به دلیل ایست قلبی درگذشت. داود رشیدی بازیگر سینما و تئاتر ایران صبح امروز 5 شهریور ماه درگذشت. لیلی رشیدی فرزند این هنرمند در گفت‌وگو با ایسنا این خبر را تایید کرد و در جملات کوتاهی گفت که در منزل به دلیل ایست قلبی درگذشت. داوود رشیدی زاده ۲۵ تیر ۱۳۱۲ در تهران و بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون است. وی دارای نشان درجه یک فرهنگ و هنر است. از جمله نمایش‌هایی که اجرا کرده می‌توان به «در انتظار گودو»، «ریچارد سوم»، «پیروزی در شیکاگو»، «منهای دو»، «آقای اشمیت کیه؟ » و ... اشاره کرد. از جمله فیلم‌های سینمایی که در آنها بازی کرده می‌توان به آثاری چون «کمال الملک»،«ملاقات با طوطی»،«زمهریر» و ... نام برد. او در مجموعه‌های تلویزیونی گوناگونی مانند «ولایت عشق»، «هزار دستان»، «آوای فاخته»، «عطر گل یاس» و ... نیز بازی کرده است. منبع: ایسنا

(از تمام بچه های سایت خواهش می کنم اگه یک کسی میاد میگه فلان کار رو کرده که از نظر شما کارش خیلی بد و اشتباهه با مهربونی به روش بیارید و نصیحتش کنید.چون حتماً خودش هم فهمیده که کارش اشتباه بوده که حالا اومده به شما گفته. حتی تو محیط مجازی هم بیاید سعی کنیم کسی رو از دست خودمون نرنجونیم.)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من همیشه نقشی که تو مختارنامه بازی کرد رو یادمه...

(از تمام بچه های سایت خواهش می کنم اگه یک کسی میاد میگه فلان کار رو کرده که از نظر شما کارش خیلی بد و اشتباهه با مهربونی به روش بیارید و نصیحتش کنید.چون حتماً خودش هم فهمیده که کارش اشتباه بوده که حالا اومده به شما گفته. حتی تو محیط مجازی هم بیاید سعی کنیم کسی رو از دست خودمون نرنجونیم.)
2731
2740
نه عزیزم. شایعه نیست.

نقش پدر زن مختار رو داشت لما جان و چون آدمی نبود که بخواد به دستورات خلیفه گوش کنه اونو گذاشتن کنار.

خدایش بیامرزد، روحش شاد ویادش گرامی.بسسسسسسسسسسیار تاثر انگیز بود.
آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)
2706