2752
2739
عنوان

باچ دلی برم سر کار نیم ساعت دیگه

407 بازدید | 19 پست

ازدیروز نخابیدم هم مریض بودم همین ویروس لعنتی بدن درد و... هم دیشب شوهرم سر یه حرف الکی کلی قیل و قال و دلوا درس کرد جدیدن اصن یک کلمه نمیتونم باهاش حرف بزنم منجر ب دعوای بزرگی میشه نیم ساعت دیگه هم باید برم سرکار حوصله ندارم سردردم مرخصی هم نمیتونم بگیرم چیکارکنم از زندگی خسته امممم خیلی خسته

ای دل چه خوب بود تو را هم نداشتم... 

لعنت به کار 

خوش باش که ظالم نبرد راه به منزل .... 👌                 من یه دختر  تحصیلکرده ی شاغل و مستقلم که دلم میخواست یه خانوم متاهلِ خانه دار باشم به جای سروکله زدن با بچه های مردم شوهرداری کنم و بچه ی خودمو بزرگ کنم ولی مهرم به دل کسی نیوفتاد تا امروز که ۲۴ سالمه هیج مردی بهم دوستت دارم نگفته یه نگاه محبت آمیز نکرده دستامو تو دستاش نگرفته من لیاقتشو داشتم که عشق رو تجربه کنم ولی کسی منو نخواست ... اگه مردی تو زندگیتون دارید که دوستتون داره قدرشو بدونید زندگی تکراریه شما حسرت خیلی هاس .تحصیلات و شغل و رفیق و گردش و تفریح کمبود های احساسی آدمو جبران نمیکنه 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من یه هفته اس نمیتونم بخوابم بخاطرمریضی بچه از دیروزم دوباره این ویروس  جدیدو گرفته،دستو‌پاهام الان لرزش گرفتن از بیخوابی😭

وقت کم است...ما ابد در پیش داریم...                                 پناه میبرم به خدا،از عیبی که امروز در خود دیدم و دیروز دیگران را برای آن عیب ملامت کرده‌ام.
همه این هارو بزن کنار  برو یه چایی دم کن یک صبحونه خوب بخور  و برو سرکار  و بدون م ...

ممنون پیشنهادت خوبه یه بغضی گلوم و گرفته میترسم سرکار گریه ام بگیره بخاطر شوهرم تهدیداش و حرفای بدش قلبم شکسته

2740

بلند شو ی نسکافه یا قهوه درست کن بخور یکم مدیتیتیشن کن با روحیه خوب برو سرکار الان حرص بخوری ناراحت باشی چیزی درست میشه؟نه پس الکی روحیه خودتو بهم نریز سلامتی خودتو از بین نبر پس فردا از خرص و جوش سکته کنی خدایی نکرده فلج بشی همین شوهرت ولت میکنه پس بخاطرش حرص نخور 

وای بیماری روحی بدتر از جسمی هست.سرما بخوری بهتر از اینه شوهرت دعوا کرده باشه.حالتو دقیقققققااااا در ...

اره میخام فرار کنم برم سرکار اینجا بمونم بدتره دعوا میکنه

[QUOTE=309361198]بازم خوبه شاغلین.کارمندی یا آزاد[/QUOTE کارمند نیستم شرکت خصوصی حقوقمم کارگری از ۷ ...

میشه بپرسم چقد میگیرید میتونید جواب هم ندین.خیلی دوست داشتم منم شاغل بودم.همیشه شوهرم میگه کاش شاغل بودی.تو دلم‌میگم.تو اینقد بددلی ک برادرزادم نامحرم میدونی چطوری برم سرکار

ممنون پیشنهادت خوبه یه بغضی گلوم و گرفته میترسم سرکار گریه ام بگیره بخاطر شوهرم تهدیداش و حرفای بدش ...

من وقتی حالم بده و استرس دارم زیارت آل یاسین با صدای علی فانی گوش میدم 

بهت پشنهاد میکنم یک هندزفری بذار و صداش رو بلند کن و گوش بده بذار ارومت کنه و تا وقتی داری حسابی گریه کن