2737
2739

من خودم سالها مطالب مختلفو سرچ میکردم نینی سایت و میخوندم ولی هیچوقت از اخرین کامنت پایینتر نمیومدم ببینم چ خبره تا اینکه یروز پایینتر اومدم دیدم عههه یسری تاپیکای جدید هس😂ادما انلاین دارن باهم حرف میزنن اینجا

یادمه اولین تاپیک فعالی ک خوندم ی خانوم بود موقع اسباب کشیش خانوادش اومده بودن کمک ولی شوهرش ی لیوان اب دستشون نداد و رفت براشون فلافل خرید شام و.‌.

یادمه خیلی متعجب بودم ک ب طرف میگت اسی میگفتم لابد اسمش اسما یا اسمت هس مخفف میگن اسی ولی چجوری همههه اسم طرفو میدونن😂بعد دیدم جاهای دیگ هم میگن اسی گفتم لابد مده من چ میدونم

یا یکی میگف ی خانم خوشگل لایکم کنه میگفتم این الان یعنی چی،میخواد بدونه کی خوشگله کی نیست🤣😂 

سومین‌کاربری،علت تعلیق:گفتن حقیقت                              نینی‌یار تادلت بخواد ایمیل وشماره دارم تازه دوستا وخانوادمم هستن پس بی‌دلیل تعلیق نکن،نکن خواهرمن نکن                                                                                                        این‌اسموزمانی‌گذاشتم ک هنوزواسم مهم بود،دیگه نمیخوام هیچ ردی ازش باشه ولی متاسفانه نمیشه نام کاربری نینی‌سایتو عوض کرد

من احساس میکردم وارد دنیای جدیدی شدم🤣🤦🏻‍♀️

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

اولين بار ك اومدم سر اينكه چرا اقايون اينجان بحث ميكردم😅🤦🏼‍♀️

چ حوصله اي داشتم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یادم نیست 😆

من دیدم آدمایی که سرشون شلوغه وقت پیدا میکنن.دیدم آدمایی که ارتباطشون بده خوب ارتباط برقرار میکنن.دیدم اونایی که نمیتونن خوب چت کنن خیلی سریع جواب میدن و یه پاراگراف کامل مینویسن.دیدم اونایی برای یه رابطه آمادگی ندارن توی دوبار هم صحبتی آمادگی پیدا میکنن، همه ی اینا رو گفتم که بدونی اگه یکی تو رو بخواد و واقعا دوستت داشته باشه لازم نیست که تو ازش بخوای:) 
2731

اسی گفتن تو سایت برای منم خیلی سوال بود

صدایت میکنم اما                                                                 جوابت را نمیخواهم                                                              که در هر پاسخت                                                                  یک مثنوی کم میشود از من                        

من با اینکه ۱۴ سالم بود تاپیک زدم شب عروسیم پریودم چیکار کنم؟😂😂 کنجکاو بودم خببب

دعوام نکنید الان

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌹                    #متاهل  

دعوا بود اونم سر قضایایی که حدس میزنین موضوع ممنوعه

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف

دنیای عجایب😂

من دیدم آدمایی که سرشون شلوغه وقت پیدا میکنن.دیدم آدمایی که ارتباطشون بده خوب ارتباط برقرار میکنن.دیدم اونایی که نمیتونن خوب چت کنن خیلی سریع جواب میدن و یه پاراگراف کامل مینویسن.دیدم اونایی برای یه رابطه آمادگی ندارن توی دوبار هم صحبتی آمادگی پیدا میکنن، همه ی اینا رو گفتم که بدونی اگه یکی تو رو بخواد و واقعا دوستت داشته باشه لازم نیست که تو ازش بخوای:) 
2740

یه تاپیکی بود که یه خانومه میگف مادرشوهرم اومده کمکمون اسباب کشی داره دست می کنه تو اسبابا من دوس ندارم

بعد جدی عکس مادرشوهرو گذاش از نمای پشت که دست کرده بود تو کاسه بشقاباش تو کابینت

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨

منم نمی‌دونستم 

بعدا فهمیدم 

ی تایپک بود که در مورد کسایی بود که گم شده بودن .

پیش خودم میگفتم اسی چ آدم معروفیه

ما هیچ تر از هیچ پِیِ هِیچ دویدیم ...جز هیچ در این هیچ دیگر هیچ ندیدم ...
دنیای عجایب😂

🤣

دقیقا

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

منم دقیقا شبیه تو بودمم ولی اولین تایپکی که خوندم راجب یه دختره بود 9 هزار شده بود میخواست خودکشی کنه

توی تایپکای هوافضا و علمی و مشاعره خوشحال میشم تگم کنید                                                                                                           چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم

😂😂دقیقا

من یادمه خواننده خاموش بودم عکس شما و همسرتونو ت ی تاپیک دیدم

جلو آینه بودین

بهتون میگفتن چقد شبیهین

شغل همسرتونم فککک کنم گفته بودین یچی تو مایه نظ.امیه

سومین‌کاربری،علت تعلیق:گفتن حقیقت                              نینی‌یار تادلت بخواد ایمیل وشماره دارم تازه دوستا وخانوادمم هستن پس بی‌دلیل تعلیق نکن،نکن خواهرمن نکن                                                                                                        این‌اسموزمانی‌گذاشتم ک هنوزواسم مهم بود،دیگه نمیخوام هیچ ردی ازش باشه ولی متاسفانه نمیشه نام کاربری نینی‌سایتو عوض کرد
2706