2733
2739
میخوتم بدونم از بعد از امزش چه مدت طول کشید که حرفه ای بشید
رب هب لی من الصالحین.....بارالها مرافرزند صالحی که از بندگان شایسته تو باشد عطا کن......سوره الصافات
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بلدم و تدریسم کردم. بیشترش به تمرین برمیگرده وگرنه اموزشش کاری نداره. اگه زیاد تمرین کنی یکی دو هفته ای حرفه ای میشی. بستگی به تمرینت داره
خودت باش! نه تندیسی که دیگران میخواهند.وقتی قالب فکری دیگران می شوی ، زیبا می شوی به چشمشان. اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند
2731
منم اصلا اموزشش نرفتم ولی انقد تایپ کردم و کار کردم الان حرفه ای تایپ میکنم
خدایا شکرت بابت تمام نعمتات...شکرت بابت شوهر خوب و آقا.... شکرت بابت فرزند سالمی که در راه داریم...شکرت که خوشبختیم...هزاران بار شکر خدای مهربون...خانواده سه نفرمونو حفظ کن در پناهت خدای مهربون و رحیم...
2738
یه کم استرس دارم برا کار میگم شاید یه چیزی بخوان نتونم
رب هب لی من الصالحین.....بارالها مرافرزند صالحی که از بندگان شایسته تو باشد عطا کن......سوره الصافات
من تایپ یه انگشتیم بد نیست سرعتم متوسطه ولی برای کار باید حرفه ای وبا همه انگشتا کار کنیم
2706