2733
2734
عنوان

عرق زنیان کسی خورده؟

2095 بازدید | 45 پست

دوستان مشکل گوارشی دارم 

دکترم رفتم قرص داد که خب خوب نبود همشون مقطعی بودن 

مشکلم اینه که بعد گرفتن این ویروس اسهال و استفراغ مشکل گوارشی شدید پیدا کردم 

که سر درد دارم و چشمامم تار و کمی سرگیجه دارم 

اول فکر کردم مشکل چیز دیگس ام آرای اینا هم دادم🤦‍♀️ 

الان فهمیدم مشکل گوارشی چون زمانی که معدم میخواد کار کنه بدتر میشم! 

و هر روزم که معده کار میکنه🤦‍♀️ 

یکی گفت عرق زنیان بخور خوب میشی، کسی مثل من بوده؟ 

تاری دید داشته باشه و گیجی؟  

آزمایش مدفوع هم دادم مشکلی نداشتم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

من رفلاکس معده شدید دارم ،بعضی روزا سرگیجه و تاری دید دارم 

💜                                                                                                                                                                                                                                           
2738
ممنونم کی بخورم و چه مقدار بخورم؟ 

من هر وقت اسهال میشدم یا رفلاکس میکردم میخوردم 

سعی کن معدت خالی نباشه البته که من با معده خالی هم میخوردم🙄

یک سوم یا چهارم لیوان زنیان بقیشم آب 

تلخه سعی کن کم بریزی که بتونی بخوری ولی حتما بخور 

من هر وقت اسهال میشدم یا رفلاکس میکردم میخوردم  سعی کن معدت خالی نباشه البته که من با معده خال ...

من بعد گرفتن این ویروس لعنتی اینجوری شدم🤦‍♀️ همین ویروس اسهال و استفراغ، الان دو ماه دقیقا، اسهال نیستم ولی گیجی و تاری دید دارم 

وای میوه که میخورم تا مرگ میرم که به کل میوه رو گذاشتم کنار 

منم اینجوریم، چیکار کردی؟ عادت یا درمان؟ 

میترسم آندوسکوپی انجام بدم ،برای همین دکتر نمیتونه تشخیص درستی بده ،شاید رفلاکس نباشه ،ولی علائمم میگه که هست 

دارو گیاهی زیاد مصرف کردم اثرش موقتی بوده و الان فقط پنتوپرازول و فاموتیدین میخورم،خیلی اذیتم تقریبا هر چی بخورم معده درد میگیرم

💜                                                                                                                                                                                                                                           
میترسم آندوسکوپی انجام بدم ،برای همین دکتر نمیتونه تشخیص درستی بده ،شاید رفلاکس نباشه ،ولی علائمم می ...

عزیزم ترس چی آخه!؟ بی هوشت میکنن اصلا نمیفهمی! بعدشم این تاری و سرگیجه اذیتت نمیکنه!؟ بنظرم بیا شما هم این عرق زنیان بخور شاید خوب شدی 

من که فردا میخورمش حتما

عزیزم ترس چی آخه!؟ بی هوشت میکنن اصلا نمیفهمی! بعدشم این تاری و سرگیجه اذیتت نمیکنه!؟ بنظرم بیا شما ...

اوایل که این مشکلم شروع شد ،هر چی میخوردم سرگیجه می‌گرفتم ،به شوهرم میگفتم نکنه فشارخون یا چربی دارم 😄 

تا اینکه رفتم دکتر و مصرف قرص معده رو شروع کردم دیدم سرگیجه کم شد متوجه شدم از معدست 

الان خیلی کنترل میکنم غذاهایی که تحریک میکنه مشکل معدمو سعی میکنم نخورم

💜                                                                                                                                                                                                                                           
2706