2733
2734
عنوان

اگه شما جای اون بودین...

410 بازدید | 7 پست
سلام
یه دوستی دارم که خیلی برام عزیزه و دلم میخواد در مورد مشکلی که براش پیش اومده درست راهنماییش کنم.اینه که از شما خواهش میکنم نظرتون رو بگین.
دوستم و همسرش زندگی خوبی دارن و مشکلی هم با هم ندارن.شوهرش هم مرد خیلی خوبیه و از هر لحاظ ساپورت میکنه.
یه بار چند سال پیش تو موبایل همسرش چند تا مسیج دیده بود که با همکلاسی دختر دوران دانشگاهش رد و بدل شده بود و کلماتی مثل "عزیز دلم " از سمت همسرش بکار رفته بود و اونم با دلم برات تنگ شده و ... جواب داده بود.دوستم شدیدا ناراحت شد و موضوع رو به همسرش گفت و اون هم عذرخواهی کرده و گفته منظوری نداشته و شماره اون شخص رو هم پاک کرده.اینو از این جهت میگم که بدونین همسرش یکی دوبار شیطنت های این مدلی کرده.و همیشه بخشیده شده.
اما اینبار یه موضوع دیگه پیش اومده...
دوستم دیده که همسرش توی چت روم س.ک.س داره چت میکنه.نه با شخص خاصی که مثلا بشناسه ها.همینطوری. و مثلا یکی براش پیغام داده که کلیپ س.ک.س.ی داری و اونم براش فرستاده.یا مثلا از یکی پرسیده چند سالته و تا حالا س.ک.س داشتی و از این حرفا....
خلاصه دوست من مکیدونسته که بروی خودش بیاره یا نه ولی از اونجایی که خیلی عصبانی بوده به همسرش میگه که دیدم چه مزخرفاتی نوشتی و برای خودم متاسفم که تو رو انتخاب کردم و ....
شوهرش اول که میگه این آیدی مال دوستمه و همینطوری میخواستم سربسر ملت بذارم و چرا الکی بزرگش میکنی ولی بعد که میبینه خانومش کوتاه نمیاد دیگه چیزی نمیگه و از 3 روز پیش تا حالا با هم حرف نمیزنن جز در موارد ضروری و شوهرش هم اصلا نیومده مثلا بگه اشتباه کردم ببخشید و ....
از من میپرسید که به نظرت من اشتباه مبکنم؟؟
منم حقیقتش نمیدونم بگم آره یا نه چون مطمئن نیستم که آیا همه مردا همچین شیطنتایی میکنن و ما خبر نداریم و یه چیز طبیعیه یا نه باید خیلی جدی باهاش برخورد کنه و گرنه بعدا بدتر میشه.
اینم بگم هیچ مشکلی باهم ندارن و تا حالا هم زندگی خیلی خوبی داشتن و موفق بودن.
حالا خواهش میکنم شما هم نظرتون رو بگین.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
به نظر من که مریضه ..... این مرض ها هم متاسفانه درمان ندارن
من نمیتونم این جور مردها و تحمل کنم ... همینقدر هم که تا حالا بخشش کرده اشتباه بوده ..... اگه بار اول محکم باهاش برخورد می کرد و از جدایی میترسوندش اینجوری نمیشد
Lilypie Maternity tickers
به نظر من این پسره در ظاهر پس خوبیه و لی در خفا همیشه به زنش خیانت م یکنه و کار خدا لو میره باید دوسست یه ودیریت داشته باشه و یا به هز=ر صورتی که م یدونه این عادت و از سرش بندازه عزیزم ..مگه میشه برای سر به سر کذاشتن فیلم سکسی برای کسی فرستاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به دوسست بگو کوتاه نیا د و از نقطه ضعفهای شوهرش استفاده بکنه ....اگر کوتاه باید دوباره چند روزه دیگه میره سر کار دیگه ...
2740