2733
2734
عنوان

خدایا صدامون را بشنو

532945 بازدید | 9795 پست
سلام بچه ها چطورید؟گفتم این تاپیک را باز کنم شاید خدا صدای ما رو بشنوه من خیلی دل شکسته ام از خدا می خواهم که صدای دلهای شکسته ما را بشنوه
سلام سلام هزارتا سلام به عوض این چند روزه تحریم واااااااااااااااااااااای دلم داشت کم کم می پوسید از غصه اینجا بچه ها شما چطورید ؟ الان می خوام فریاد بزنم که خدایا صدامو بشنو خیلی خوشحالم دوباره با شماها هستم بووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووس
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام وهزار تا سلام به همه دوستای گلم دلم براتون خیلی تنگ شده بود بچه ها من برای دفعه چهارم هم مامان نشدم جواب آزم منفی بود 5 تا جنینم این دفعه هم نچسبیدن دیگه نمی دونم باید چی بگم
فقط دلم براتون خیلی تنگ شده بود صبا جونم بهی عزیزم لیلا گیتا وسمیه وهمه همه مرسی از دعاهاتوننننننننننننننن
دیگه درمان رو ول میکنم خیلی اذیت شدم مثل اینکه در تقدیر من نی نی نیستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
2731
2740
بعد 4 بار ای وی اف و ایکسی این سری گرفت

به نظرم برو پیش اقصی خانمی

دوست من از اینجا ما المان هستیم اومد ایران پیش اقصی درمان کرد

شوهرش هم وضعش اصلا خوب نیود هر سری مستقیم از بیضه چند تا اسپرم بر میداشتن
من دیگه حوصله هیچ چیزی رو ندارم اصلا دل دماغ هیچ کاری رو ندارم خدایا خیلی صدات زدم خیلی التماست کردم خدایا تو شاهدی که چقدر قران خوندم بیش از 7 نوع ختم داشتم خدایا پس من لایق مادر شدن نیستم خدایا این همه درد وسختی خدایا واقعا این عدالته که با اینه همه خرج وبا این همه سختی باز هم نتیجه منفی تو که می دونی دلم داره پر می کشه چند نفر رفتن تو این مدت مکه وبرام دعا کردن اره من خیلی گناهکارم اصلا فکر کنم تو لیست سیاه هستم خدا میگه ولش کن بذار بال بال بزنه این که دلش سیاه وگناهکار اما خدایا دلم بسیار گرفته وسینه ام پرررررررررررررررررره
2706