2737
2739
عنوان

❌❌کسی عمل پره بینی داشته؟

194 بازدید | 8 پست

پره های بینیم گشاده میخام تنگ تر بشه عملش سر پاییه تو مطب درحد چند تا بخیه اگر کسی انجام داده جایه بخیه میمونه؟

جفت شیش هم که بیاری اگر به موقع نباشه به درد نمیخوره.....ــــــــــآخرش یه مشت خاکه و یه فکر آــــــــزاد

حتی نشنیدم عمل پره خالی باشه و سرپایی هم باشه!

ببخشید مگه لباسه بگیم یذره فقط اینجاش مشکل داره پنس بگیرید یا کوک بزنید اوکی میشه!

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتی نشنیدم عمل پره خالی باشه و سرپایی هم باشه! ببخشید مگه لباسه بگیم یذره فقط اینجاش مشکل داره پنس ...

خود دکتر گفت احتیاج به بیهوشی نیست فقط سر میکنه😐

جفت شیش هم که بیاری اگر به موقع نباشه به درد نمیخوره.....ــــــــــآخرش یه مشت خاکه و یه فکر آــــــــزاد
2731
خود دکتر گفت احتیاج به بیهوشی نیست فقط سر میکنه😐

دکتر واقعی بود؟! خودم عمل کردم نصف عمرم قبل عمل توی مطب ها گذشت هیچ وقت همچین چیزی نشنیدم، فقط،اونا ک بد عمل میشدن و استخون اضافه داشت بینیشون بعضی از دکترها(نه همه) توی مطب سوهان کشی میکردن که اونم نمیدونم سیستم کارشون چی بود! ولی واسه پره همون اتاق عمل میبردن بینی رو جمع تر میکردن پره هارو از کنار جمع میکردن ، بعضیا جاشون میمونه بعضیا هم نه بستگی به مدل بخیه زدن دکتر و مراقبت های بعدش داره.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
دکتر واقعی بود؟! خودم عمل کردم نصف عمرم قبل عمل توی مطب ها گذشت هیچ وقت همچین چیزی نشنیدم، فقط،اونا ...

مرسی که جواب دادین عزیزم  

مرسی که جواب دادین عزیزم    

🌹❤

جراحی پره های بینی ک جدیدا خیلی رو بورس افتاده زندگی ام را نابود کرد از درد و سوزش و التهاب یک خواب راحت واسم حسرت شده دکتر پره های بینی من را از بیخ بریده

و پوست مرده ایجاد شده و هیچ راهی جز زجر کشیدن نمونده، 

ب اون شخص ب اصطلاح پزشک گفتم و تنها کاری ک کرد این بود ک منو از سر خودش وا کرد

نا امید نشدم،حتی مشاوره واسه جراحی بینی مصنوعی انجام دادم و جواب منفی بود و هیچ راه حلی نیست جز عذاب کشیدن و زجر کشیدنم ، 

خیلی شاداب بودم و امید داشتم ولی همه چی تمام شد 

فقط منتظرم شخص خوب زندگیمو ببینم بعدش  تموم کنم این زندگی کوفتی رو

تایپک‌ زدم تا اشخاص کمتری قربانی بشن 

قبل اینکه انجامش بدم تحقیق کردم ولی هیچکس راجب ضرراتش هیچی نگفته بود اگه خواستید جراحی بینی ب هر روشی انجام بدین ب دکترتون بگید ک از بیخ پره هارو برش نده وگرنه جز عذاب هیچی باقی نمیمونه،

بماند برای آیندگان

2740
جراحی پره های بینی ک جدیدا خیلی رو بورس افتاده زندگی ام را نابود کرد از درد و سوزش و التهاب یک خواب ...

ممنون عزیزم 

تازه اومدم تو کاربری لطف کردی