2733
2739

فست دو روز در هفته بیشتر نگیر

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
یعنی تو رژیم هم میشه فست فود خورد؟

نه قربونت برم

فست یه نوع رژیمه که انواع مختلفی داره رایج ترینش اینه که مثلا دو روز در هفته ۵۰۰ کالری فقط مصرف کنی

یا مثلا ۱۶ ساعت چیزی جز اب و چای و قهوه و اینا نخوری بعد ۸ ساعت مجازی کالری مجازتو بخوری

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2740
نه قربونت برم فست یه نوع رژیمه که انواع مختلفی داره رایج ترینش اینه که مثلا دو روز در هفته ۵۰۰ کالر ...

عه چه باحال 

تنها تلاش من برای رژیم اینه  که غذامون به زیر نصف رسوندم🤦‍♀️

آن کس که بدم گفت / بدی سیرت اوست / آن کس که مرا گفت نکو / خود نیکوست / حال متکلم از کلامش پیداست / از کوزه همان تراود که در اوست
عه چه باحال  تنها تلاش من برای رژیم اینه  که غذامون به زیر نصف رسوندم🤦‍♀️

اره جالبه

منم هیچوقت رژیم نگرفتم درست و حسابی همیشه یه هفته ای ول کردم اطرافیانم انقدر میگن ول کن تو که خوبی بیخیال ادم انگیزشو از دست میده

ولی از امروز شروع کردم کالری شماری

بلد نیسمش، اگ ازش اطلاع دارین‌میشه ی توضیح بدید راجبش؟ ضرر نداره اینطوریه؟☹

یه پیج تو اینستا هست عالیه راجبش قشنگ توضیح داده این پیجو اگه دوس داشتی چک کن به درد من که خیلی خوردisensei.ir

اره جالبه منم هیچوقت رژیم نگرفتم درست و حسابی همیشه یه هفته ای ول کردم اطرافیانم انقدر میگن ول کن ت ...

چطوری کالری شماری می کنید من بلد نیستم

آن کس که بدم گفت / بدی سیرت اوست / آن کس که مرا گفت نکو / خود نیکوست / حال متکلم از کلامش پیداست / از کوزه همان تراود که در اوست