2733
2739
عنوان

معرفی یک دکتر زنان خوب در بیمارستان صارم

| مشاهده متن کامل بحث + 167460 بازدید | 78 پست
سلام بچه ها اگرکه دکتر خوبی میشناسین لطفا به ما معرفیش کنین، تا هم یه هدیه تقدیمتون بشه هم بقیه بتونن ازش اینترنتی وقت بگیرند: https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=video&cd=2&ved=0CB8QtwIwAWoVChMIqaTCsZaxyAIVBAksCh2eyAal&url=http%3A%2F%2Fwww.aparat.com%2Fv%2FNlLzc%2F%25DA%25A9%25D9%2585%25D9%25BE%25DB%258C%25D9%2586_%25D9%25BE%25D8%25B2%25D8%25B4%25DA%25A9_%25D8%25AE%25D9%2588%25D8%25A8_%25D9%2585%25D9%2586&usg=AFQjCNFHkkDsZVkyaPpnxAnwk_OYEshVig&bvm=bv.104615367,d.bGg&cad=rja
عزیزان دکتر میرفندرسکی سزارینشون خوبه؟اطلاع دارید آیا؟
پسرم! 👶🏻 اين روزها با خيال آمدنت تصوير ميبافيم تو حتما براي ما يك طالع شيرين از طعم دوست داشتن خواهي آورد بند دل مايي❤️با دستهاي خودمان تورا بزرگ خواهيم كرد بي شك جان مايي ميخواهيم كاري كنيم تا تمام طفل هاي اين سرزمين سراغ شادي را از تو بگيرند🌹👪
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دختر خانومایی که متخصص زنان خیلی خوب میخان دکتر مژگان بیک زاده کارش عالیه نه پولکیه مشاوره درمانیش هم عالیه اینم ادرسش آدرس مطب دکتر بیک زاده ، متخصص زنان گیشا : تهران – زیر پل گیشا – تقاطع خیابان آل احمد و اتوبان چمران ساختمان پزشکان چمران - واحد 9 02188637421 02188637429 آدرس 2 مطب دکتر بیک زاده ، متخصص زنان پونک : تهران – خیابان اشرفی اصفهانی – بالاتر از میدان پونک ابتدای بلوار کمالی - جنب مسکن کاشانه - پ 2 02144427362
خانما سلام می خوام کمک بگیرم ازتون من می خوام باردار بشم و می خوام طبیعی زایمان کنم واسه همین تصمیم گرفتم بیمارستان صارم و با تحقیقات پیش خانم دکتر کرم نیا برم ، متاسفانه نمی تونم ازشون وقت بگیرم و دارم راهی پیدا می کنم که وقت بگیرم اما با کامنتایی که گرفتم دودل شدم یه سری ها میگن خوبه یه سری ها میگن بد نمیدونم چیکار کنم اگه کسی هست که راهنماییم کنه ممنون میشم . و اینکه اگه کسی شماره موبایلی ازش داره برام بفرسته ممنون
2728

ببخشيد من هم ميخوام برم بيمارستان صارم دكتر كرم نيا رو از صحبت هاتون فهميدم خوب هست ميشه لطف بفرماييد بگيد چه روزهايي هست و يا چطوري بايد ازشون وقت گفت حضوري يا تلفني ممنون

سلام دوستان من دیروز ۷/۳۰ فهمیدم باردارم یعنی تو هفته ۵ بارداری هستم دو تا مشکل دارم اول اینکه روز دوشنبه من رفتم عکس دندون انداختم اصلا از بارداریم خبر نداشتم .می خواستم بدونم کسی همچین تجربه ای داشته؟ سوال دیگم اینکه دکتر خوب توی بیمارستان صارم اگه میشناسید معرفی کنید ممنون میشم 

سلام.خسته نباشیدببخشید من برا مراقبت های قبل از بارداری تو بیمارستان صارم دنبال دکتر میگردم تنبلی تخمدان دارم قبلنم دکتر رفتم ولی داروها تاثیر بدی روم داشت دچار تنگی نفس شدم لطفا اگه میشه یه دکتر خوب معرفی کنید درضمن اینایی ک معرفی کرده بودین تو لیست نوبت دهی نبودن اصلا.و اینکه میخواستم بدونم دکتری هست ک با طب سنتی کار کنه تو بیمارستان صارم؟

2740
لادن جون من هفته 37 هستم دکترم کرم نیا هستش و تا الان خیلی هم ازش راضی بودم.

سلام عزيزم. توي بيمارستان صارم دكتري كه انتخاب مي كني وقت زايمان طبيعي هم مياد بالا سرت، يا فقط براي سزارين ميان؟

منم امروزر با میرفندرسکی اولین ویزتم رو برای مراقبت قبل بارداری شدم....و ازش خوشم اومد.......... ال ...

سلام ببخشید شما دکترتون آخرسر کی شد؟چون منم برای زایمان میخوام برم صارم و نظرتون برام مهمه💝

خانما سلام می خوام کمک بگیرم ازتون من می خوام باردار بشم و می خوام طبیعی زایمان کنم واسه همین تصمیم ...

سلام خانمی ببخشید آخر سر پیش چه دکتری رفتید؟راضی بودید؟ ممنون میشم تجربتون رو بگید

فریبا جان هیچ نگران رادیوگرافی که از دندونت انداختی نباش، من متخصص رادیولوژی فک و صورت هستم 

بهتره که تو بارداری تا اونجایی که میشه و نیاز اورژانسی وجود نداره هیچ گونه اشعه ایکسی به مادر نخوره اما اگه لازم بشه با تمهیداتی که انجام میدن رادیوگرافی انجام میشه، اما در مورد عکس دندون درین حد بهت بگم که اشعه که تو دندونپزشکی به کار میره مقدارش فوق العاده کمه و کل اشعه ای که شما برای عکس انداختن از یه دندون بدنت میگیره چیزی حدود چند ساعت اشعه ایست که روزانه از محیط اطرافت)( در و دیوار و اشعه های کیهانی)  میگیری، پس هیچ نگران نباش

منم صارم میرم تعریف مصدق رو زیاد شنیده بودم اما ازش خوشم نمیاد. خیلی دقیق نیست و وقت نمیذاره . اما ک ...

آره واقعا  منم صارم عمل کردم با دکتر مصدق خیلییییییی  استرس  میده وخوش اخلاق نیست،ولی خدایی عملاش خوبه اصلا متوجه نمیشی ولی من پشیمونم  چون خیلی استرس داد به من و الکی بستریت میکنه پولکیه یه کم

2706