2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
من پارسال دخترمو فرستادم مهد امسال برا پیش دبستانی میفرستم مدرسه چون هرچی پرسوجوکردم گفتن با محیط مدرسه آشنا شه بهتره کلا عدف پیش دبستانی همینه دیگه خودمو یادم میاد روز اول مدرسه تو شوک بودم
آرامتر سکوت کن صدای بی تفاوتیهایت آزارم میدهد
من از مشاور و مربی مهد پسرم پرسیدم و همینطور از مدیر دو تا مدرسه. همشون گفتن صددرصد ، مدرسه بهتره چون بچه ها با شرایط و جو مدرسه آشنا میشن و به مقررات خو می گیرن..
بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن
مدرسه علوی و امید ایران ، خیلیییییی مدارس خوبی. هستند توی محدوده ای که شما گفتی. مهمترین نکته جدا بوودن بچه. های پیش و اول از بچه های سال بالاتر هست
بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن
علوی دو زبانه هست و امید ایران هم جزو مدارس برتر منطقه ۵ هست. من، پسرم رو امید ایران ثبت نام کردم
2706