2733
2739
عنوان

دردد عجیب پریودی.توروخدا کمک

130 بازدید | 17 پست

سلام خانمای گل.

دو دوره وقتی پریود میشم دوروز اول پریود درد عجیب ودردناکی سراغم میاد.احساس دفع مدفوع بهم دست میده واون لحظه تخمدانم درحد مرگ تییییییییر میکشه و دردش به پشتم(باید ببخشید مقعدم میرسه) اصلا نمیتونم دفع داشته باشم حتی باد معدم رو هم نمیتونم خارج کنم توی دستشویی از درد میخکوب میشم وفقط داد میزنم تا دردش ول کنه خیلی بدفرمه.

میخوام برم دکتر ولی خواستم ببینم کسی تجربه ای داره علتش چیه ممنون میشم جوابمو بدین

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
نمیدونم عزیزم بچم هشت ماهشه پیخوام اخر هفته بذارمش پیش مامانم برم دکتر ببینم چمه

حتما برو چون من خالم و یکی از دوستام تو دوران پریودی درد بدی داشتن خالم واس بارداری رفت ازمایش های قبل بارداری بده مشخص شد کیست داره و دوستمم همینطور

داروهاشو مرتب خورد خوب شد

ایشالا ک چیزی نیست

من مجردی اینطوری بودم ازدواج کردم خوب شد خیلی اوضاع بد بود آمپول میزدم یا شربت مسکن میخورم ایبوپروفن ...

خیلی بده من درد پریودی داشتم به حدی که از شدت درد رفتم زیر سرم ولی این دردی که الان میکشم ناگهانیه یدفعه بهم حمله میکنه میپیچه توی تخمدان ومقعد ولگن اصلا یه وضعی🤦‍♀️

2740
خیلی بده من درد پریودی داشتم به حدی که از شدت درد رفتم زیر سرم ولی این دردی که الان میکشم ناگهانیه ی ...

ی مسکن بخور ...دمنوش دم کن حتما شکمت هم ببند دراز بکش دمنوش عالیه احتمال عفونت داشته باشی

2706