2733
2739
عنوان

بهترین سونوگرافی های کرمانشاه

52036 بازدید | 35 پست
سلام از نظر من بهترین سونوگرافی کرمانشاه در ابتدا الهام شبیری هستش که سه ماهه تابستون خارج از کشوره مطبش توی ساختمان اجلالیه اس برای گرفتن وقت باید هفت تا هشت صبح مراجعه کنید بعدش ماندانا موتمنی یه نرسیده به مصوری یکم بالاتر از پارک شیرین بعد نازنین فرشچیانه که اونم باید صبح وقت بگیرید و فوق العاده بد اخلاقه. آقای همتی هم کارش خوبه با خانوم شبیری کار میکنه ویدا سرابی اصلا خوب نیست یه رادیولوژیست هم توی مسکن که خانوم هستش و کارش عالیه نمیدونم اسمش چیه امیدوارم این اطلاعات به دردتون بخوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

دوستان خانم دکتر فرشچیان خیلی قبلنا کارشون درست بود اما جدیدا نمیدونم چرا اشتباه میگن

پاسه خواهرم جنسیت رو گفتن دختر اما پسر شد

منم رفتم سونو گفتن پنج هفته و جنین وجود نداره 

اما روز بعدش رفتم سونو بیمارستان امام رضا گفت هفت هفته و قلبش هم میزنه😀

راجع ب دکتر حسنی نسب هم اینو بگم ک تعیین جنسیت تو سونو ان تی رو احتمالی و کاملا شانسی میگن اما از هفته چهارده به بعد با درصد خیلی بالاتری میگن

خلاصه اگه تو سونو ان تی جنسیت براتون مهمه پیشش نرید

2738

سلام هفته نوزده هستم میخوام برم سونوگرافی آنومالی ...زیردست دکتر یه ماما بود که بهم گفت پیش این دکتر برم چون بقیه دکترا دیگه وقت ندارن و برام دیر میشه . حالا کسی پیش این دکتر منیفی که توی نوبهار هستش برای سونوگرافی آنومالی رفته؟کارش اطمینانیه؟چکار کنم بنظرتون؟خودم دلم میخاد پیش دکتر معروفتری برم مثل نعلینی موتمنی و... 

کجاست آدرسش؟

سلام عزيزم من ١٣ هفته رفتم گفت بچه پسر كه درستم بود و بچه ام پسره كلا دقت بالايي داره ادرسشم بالاتر از ميدان مصدق روبروي خيابان شورا اينم شماره اش ٠٨٣٣٧٢٩٣٠٠٦

2706