2733
2734
عنوان

ضعیفی چشم بچه ۴ ساله

838 بازدید | 26 پست

سلام‌دیروز بچم چشمش ورم کرده بود و قرمز بردم چشم پزشکی

با دستگاه معاینه کرد گفت یکی از چشماش ۲.۵ هست یکی نیم

یه قطره داد بزنم هفته دیگه ببرم کسی اینجوری بوده😔چرا اینقدر بالاست نمره چشمش

یعنی چی میشه😔😔😔

از دیروز خیلی ناراحتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ضربه نخورده به سرش ؟  داری خاصی مصرف تمرده تو این مدت؟  ما یه نفر بود میشناختم بخاطر یه ...

ضربه ک نخورده ب سرش شدید تا حالا

داروی خاصی مثلا چی

فقط پودر پدرولاکس ک برای یبوسته میخوره

سلام سه نکته اول:حتما پیش یه متخصص حاذق ببر الان یه قطره هست میدن اگه جواب بده شماذه چشم و ثابت نگه میداره 

دوم: دختر من طفلی شماره چشمش ۳/۵ بود و الان تو نه سالگی ۵

سوم:ناراحتی هم داره اما چاره ای نیست 

خدایا هبچ وقت به حال خودمون رهامون نکن
2738
ضربه ک نخورده ب سرش شدید تا حالا داروی خاصی مثلا چی فقط پودر پدرولاکس ک برای یبوسته میخوره

بخاطر فشار آمدن یبوست هم میتونه باشه فشار چشمش بره بالا 

جای نگرانی نیس به مدت عینک بزنه اگه بعد یه هفته درست نشد(ایشالا میشه)بعدش دیگه میتونه عینک رو نزنه

سلام سه نکته اول:حتما پیش یه متخصص حاذق ببر الان یه قطره هست میدن اگه جواب بده شماذه چشم و ثابت نگه ...

این متخصص نمیدونم خوبه یا نه تعریفش شنیدم میکنن😔

میترسم همینجور بره بالا

بخدا دیشب تا ۳ بیدار بودم از شدت فکر و خیال میترسیدم بخوابم تو خواب سکته کنم تا این حد 

شماره چشمش چیه مثبته، منفیه، ...؟ ببین بستگی داره چی باشه اگر مثبت باشه اصلا تجویز نمیشه همچین شماره ...

نمیدونم فقط با حالت تاسفی بهم گفت بالا

اصلا یه جوری گفت بخدا با گریه برگشتم خونه

یعنی با ویتامین خوب میشه😢

آره عزیزم چشم بچه تا حدود ۹ سالگی رشد داره،بهش برس خوب میشه مگه اینکه ارثی باشه و ژنتیک مشکل داشته باشه وگنه من خیلییییی دیدم ک دو سه سال عینک زدن بعدش تمام

2706