2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

دعوا دوس داری؟ 

تنهایی ام را شیر خواهم داد                                                       اوضاع را تغییر خواهم داد.                        اندامی از اندوه می سازم.                                                            با قوز پشتم کوه می سازم.                          باید که جلاد خودم باشم.                                                           تفریق اعداد خودم باشم :)                      

@نی_نی_یار_پنج    

گلم این کاربر کارتون داره خسته نباشید راستی

من با کسی تعارف ندارم، هرکی که منو نداره باخته. من هرکجای زمین باشم حاصل شادی و خوشبختیم. من چیزی کم ندارم که برای رفتن کسی بغضم بگیره، یه روزم اگه هیچی نباشه، من خودم همه چیم. کسی که از دنیای من رفته به خودش بد کرده نه من. اصلاً خودم درارو براش باز می کنم. خدا منو اونقد دوست داشتنی آفریده که پای هیچ دوست نداشتنی وای نمیستم. من هر لحظه می تونم آرزوی کسی باشم. من محتاج کسی نبودم، نیستم و نخواهم بود. اگه کسی یه روز منو نخواست، این مشکل شخصی خودشه و ربطی به من نداره. من دخالتی نمی کنم. من برای نخواستن آدما پای بدرقه ی خوبی دارم. با من بودن لیاقت میخواد، و گذشتن از من حماقت. 
2738
باشه.خیلی دیدمت از تاپیکای بی تی اس میزنی توهین میکنی.از چی میسوزی تو؟

دقیقاااا جوری ک این فشاری شده هااا موندم ب خدااا 

من با کسی تعارف ندارم، هرکی که منو نداره باخته. من هرکجای زمین باشم حاصل شادی و خوشبختیم. من چیزی کم ندارم که برای رفتن کسی بغضم بگیره، یه روزم اگه هیچی نباشه، من خودم همه چیم. کسی که از دنیای من رفته به خودش بد کرده نه من. اصلاً خودم درارو براش باز می کنم. خدا منو اونقد دوست داشتنی آفریده که پای هیچ دوست نداشتنی وای نمیستم. من هر لحظه می تونم آرزوی کسی باشم. من محتاج کسی نبودم، نیستم و نخواهم بود. اگه کسی یه روز منو نخواست، این مشکل شخصی خودشه و ربطی به من نداره. من دخالتی نمی کنم. من برای نخواستن آدما پای بدرقه ی خوبی دارم. با من بودن لیاقت میخواد، و گذشتن از من حماقت. 
دقیقاااا جوری ک این فشاری شده هااا موندم ب خدااا 

تو تاپیکای قبلیش میگفت اینا اصن برا من ارزش ندارن

لامصببب اگ ندارن چرا انقد تاپیک میزنییی راجبشون

نیست هیچ احدی لایق احترام..!                                            
باشه.خیلی دیدمت از تاپیکای بی تی اس میزنی توهین میکنی.از چی میسوزی تو؟

اولیش هست که؟

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706