2737
2734
عنوان

بارداری

74 بازدید | 16 پست

خانوما22هفته5روزمه داخل واژنم دردمیکنه تکررادرارهم دارم بدون سوزش وخارش آزمایش دادم عفونت ادراری هم نداشتم الان چندروزحرکت بچه راتوواژنم احساس میکنم واینکه واژنم مدام نبض داره  حالتش هم سفالیکه به نظرتون حرکتش توواژن یعنی زایمان زودرس دارم 

منم 22هفته ام نبض توواژنم برام پیش میاد که شنیدم طبیعیه

قهرکه میکنید مراقب فاصله هاباشیدشایدیکی همین حوالی منتظرجای خالی باشد  به سرزمین عجایب خوش آمدید                                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
برای من مدام نبض داره واصلاقطع نمیشه

اع نه برای منم خیلی کمه هرچندروزیه باره اگه خیلی اذیت میکنه ازدکتربپرس

قهرکه میکنید مراقب فاصله هاباشیدشایدیکی همین حوالی منتظرجای خالی باشد  به سرزمین عجایب خوش آمدید                                        
2740
رفتین دکترببینین خطرناکه یانه

امروز خیلی شدید شد نتونستم برم یکشنبه دکترم  میاد   سرویسک    کم شده بود  الان ۳۱ هستم ان تی ۳۳ بود

تو همانی ک دلم لک زده لبخندش را      
بعدشمابچه روتوواژنتون احساسش میکنیدیانه

چون بریچه لگداشوخیلی پایین حس میکنم

من ۲۶هفته م،دقیقا مثل تو ولی مداوم نیست نبض شنبه میرم دکتر،منم ترس زودرس دارم نمیدونم چرا

منم فردامیخوام برم ازدکترم بپرسم من هفته پیش هیچ دردی نداشتم انگارنه انگارباردارم ولی این هفته ازشنبه این حالتارودارم

منم فردامیخوام برم ازدکترم بپرسم من هفته پیش هیچ دردی نداشتم انگارنه انگارباردارم ولی این هفته ازشنب ...

تو سونو۲۴هفته،سرش پایین بود

یجوری لگد میزنه دردم میاد،گاهی هم از بیرون ناحیه ت....درد دارم

2706