2737
2739
عنوان

پسری که دو بار طلاق گرفته

478 بازدید | 49 پست

خواستگار مناسبیه؟ مادرش منو دید پیشنهاد کرد. من خودم ارشد خوندم ایشون زیردیپلم هست. دوبار هم توی نامزدی طلاق گرفته. از مادرش پرسیدم چرا دو بار طلاق گرفته جواب درستی نداد. من ۳۷ سالمه و مجردم سابقه ی ازدواج یا نامزدی نداشتم. ابشون ۳۵ سالشه از من دو سه سال کوچیکتره، شغلش هم مکانیکیه. حدس شما چیه؟! چرا دو مرتبه توی نامزدی یه نفر طلاق میگیره؟ خودم به نظرم میرسه که غیرتی باشه، چون من محجبه ام و مقید مادرش هم تو مسجد منو دیده فکر کرده گزینه ی مناسبی هستم. نمیدونم فرصت آشنایی بدم یا نه

به نظرم مناسب شمانیست

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

فقط راه نده تمام دنبال دلیلش هم نباش

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
2740

ایشون اصلا مناسب شما نیست

بازم صلاح خودتون رو خودتون بهتر میدونید

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............
2706