2737
2739
عنوان

پارتی همسایه ۲:۳۰ شب

540 بازدید | 38 پست

همسایه مهمونی گرفته اهنگ با صدای بلنددددد و باهاشم میخونن جیغ میکشن نمیزاره بخوابیم، زنگ زدم پلیس گفتم بکی از همسایه ها صدا میکنه ، از یه طرف عذاب وجدان گرفتم واسشون نمیخوام کار به شکایت و اینا بکشه. از یه طرفم باید شعورشون برسه این موقع شب مهمونی نگیرن😒 نمیدونم کارم درست بود یا نه

Be your own hero💜✨
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738

عه چرت زنگ زدی خاهر !الان مارو جممع میکنن میبرن😂

این کاربری از تاریخ 1402/6/8 خاموش میباشد.کاربری اصلی::@جــنـگـل_بـابــونـه آموزش تگ کردن**ابتدا کلمه⬅ جــنـگـل_بـابــونـه کپی کنید. برای تگ کردن اول @قرار دهید و بعد کلمه کپی شده را بعد از @ قرار دهید با موفقیت انجام شد✔

عاقا خداییش طی ۴ ساعت عضویت ۱۰۰ پست زیاد نی

این کاربری از تاریخ 1402/6/8 خاموش میباشد.کاربری اصلی::@جــنـگـل_بـابــونـه آموزش تگ کردن**ابتدا کلمه⬅ جــنـگـل_بـابــونـه کپی کنید. برای تگ کردن اول @قرار دهید و بعد کلمه کپی شده را بعد از @ قرار دهید با موفقیت انجام شد✔

برا پا تولد گرفتن تا ۱ اینا صداشون افتاد مست بودن لا اهنگ میخوندن محکم میرقصیدن  مامانم گفت اگه تموم نکنن زنگ میزنم جمشون کنن دیگه صداشون افتاد 

خوب صدا شادی ولی ن این موقعه شب اخه

انَّ مَعَ العُسر یُسرابا هر سختی ، آسانی هست ؛
2706