2737
2739
خیلی درد دارم حتی با قرص معده چه غذاهایی؟
زندگی رسم خوشایندی است. زندگی بال و پری دارد با وسعت مرگ، پرشی دارد اندازه عشق. زندگی چیزی نیست ، که لب طاقچه عادت از یاد من و تو برود
ما که دکتر نیستیم اما یه قرصای سبز ریزی هست کیلیندیوم سی اونا رو دکتر داد به من قبل غذا میخوردم خوب بود. امپرازول هم هر روز صبح قبل صبحانه
ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم دارم .غذاهای کبابی .گشنیز پلو.شویدپلو.بخارپز بااب کم خوبه .آش وآبگوشت وغذاهای آبکی بده
* کسی که نهان خود را اصلاح کند، خدا آشکار او را نیکو گرداند، و کسی که برای دین خود کار کند، خدا دنیای او را کفایت نماید، و کسی که میان خود و خدا را نیکو گرداند، خدا میان او و مردم را اصلاح خواهد کرد.
2740
آب خوردن ازنیم ساعت قبل غذا تایک ساعت ونیم بعدغذاممنوعه.سبزی خوردن فقط ریحان ونعنا.سالادفقط کاهوهویج جوانه ها.نوشیدنی گازدار.ته دیگ سرخ کردنی .فست فود.غذای خمیری مثل لازانیا ماکارونی ایناهمش مضره.نون باگت بدون سبوس
* کسی که نهان خود را اصلاح کند، خدا آشکار او را نیکو گرداند، و کسی که برای دین خود کار کند، خدا دنیای او را کفایت نماید، و کسی که میان خود و خدا را نیکو گرداند، خدا میان او و مردم را اصلاح خواهد کرد.
من معدم هست عزیزان امپرازول میخورم ولی فایده نداره غذای کبابی خوبه؟
زندگی رسم خوشایندی است. زندگی بال و پری دارد با وسعت مرگ، پرشی دارد اندازه عشق. زندگی چیزی نیست ، که لب طاقچه عادت از یاد من و تو برود
من که هرچی دکتررفتم تواوج بیماری بهم رژیم غذاهای کبابی .اب پزکم آب وبخارپز داد.بابرنج اب کش شده.چون کته سنگینه
ویکتوریا جان این داروی گیاهی در دسترسم نیست
آب سیب خیلی خوبه خصوصا یکم عسل وگلاب بهش بزنی .مثلا روزی ۴بارهربارنصف استکان بخوری
فکر کنم لازمه آندسگوپی ولی تا اون موقع کارهایی رو گه گفتین انجام میدم ممنونم
2706