2737
2734
عنوان

لطفا بیاید دارم دق میکنم

140 بازدید | 5 پست

آخرین تاپیکم سه روز پیش بود برید بخونید کسایی که نخوندن..

امروز سه بار حالم بهم خورد و حالت تهوع دارم و بوی غذا بهم میخوره بدنم مور مور میشه میترسم حامله باشم کارم دوروزه شده گریه فقط اما اگه حامله هم باشی به این زودی علائم نداری نمیدونم چم شده دکترم رفتم گفته مریض نیستی

شوهرم خیلی ناراحته چون هم تازه ماشین خریدیم انشالله قسمت همتون بشه و هم گواهینامه اش رو بین المللی کرده بود که برای ماه عسل بریم ترکیه انشالله همتون برید و وکلی خوش بگذرونید خیلی ناراحت شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یه چیزی اختراع شده به نام بیبی چک 

فقط اومدی ترکیه رفتنتو بگی😒

همون رک و پوست کنده میگفتی می‌خوام برم ترکیه

من به آینده خیلی امیدوارم چون لبخند خدارو میبینم تو چهره پدرو مادرم..تو آفتاب طلایی صبح و مهتاب قشنگ شب..تو صدای پرنده ها..تو برف سفید و پر از آرامش و بارون های بی محابا..دنبال بهونه برای شاد بودن باشید و دنبال نشونه برای امیدوار بودن..چون ما خدارو داریم 🤍
یه چیزی اختراع شده به نام بیبی چک  فقط اومدی ترکیه رفتنتو بگی😒 همون رک و پوست کنده میگفتی می ...

گلم بیبی چک رو باید سه هفته بعد رابطه بزنی تا مشخص بشه

دوما به خدای بالاسرت من قصد پز دادن نداشتم فقط خواستم بگم که بیشتر راه حل بدن سوما همه ماه عسل میرن بعضی ها دوقوز آباد میرن بعضی ها آمریکا چه ربطی به پز دادن داره