2737
2734
عنوان

مشهدیای مهربون

39 بازدید | 9 پست

هفده شهریور و بازار رضا و خیابان طبرسی و گوشه کنار مشهد رفتم

ولی خیلی گرونن

جایی رو میشناسید که ارزون باشه

اگه از حرم دور بود مشکلی نیست

این کاربری به شخص دیگه ای واگذار شده حاجت بزرگی دارم که تمام زندگیمه اگه لطفی کنین و یه صلوات بفرستین ممنون تون میشم   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
ابجی اولا خوش اومدی به مشهد .  دوما پروما هست لباساش رو نمیدونم ولی وسایل خونه اش طبقه همکف قی ...

ممنون

این کاربری به شخص دیگه ای واگذار شده حاجت بزرگی دارم که تمام زندگیمه اگه لطفی کنین و یه صلوات بفرستین ممنون تون میشم   
درضمن ابجی گلم حرم رفتی برای منم دعا کن ‌  منم مشهدم . ولی امام رضا نظرخاص دیگه ای به زائ ...

چشم حتما

والا من اصلا هفده شهریور نمیرم چون اونجا مسافر زیاد میره قیمتاشون به نظرم از جاهای دیگه بالاتره

خودم معمولا مغازه های بلوار معلم میرم یا الماس شرق یا پروما ، اگه چیزای خوشگل هم بخوای ارمیتاژ ولی یکم گرونه ، پاساژ های تو خیابون صیاد شیرازی هم خوبه

2740
سلام هزیزم پاساژ اسمان رفتی؟خیلی هم شیکه هم تقریبا قیمتاش مناسبه❤ امامت و راهنمایی و ازادشهر هم یک ...

ممنون عزیز جان

والا من اصلا هفده شهریور نمیرم چون اونجا مسافر زیاد میره قیمتاشون به نظرم از جاهای دیگه بالاتره خود ...

خیلی ممنون