2733
2734
شوهرم دوست داره طبیعی زایمان کنم اما من خیلی میترسم اصلا روانم آماده نیست چون سرکلاژبودم وهمش استراحت داشتم مگه میشه به این راحتی زایمان طبیهی کنم ؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
مسخره نداره هر کس یه طوره اگه طبیعی نمیخای به کسی نگو بگو دکتر گفته نمیتونی ذهنت رو با حرف مردم درگیر نکن همه چی رو هم به همه نگو من خودم میدونستم امادگی زایمان طبیعی رو ندارم سزارین انتخابی بودم خیلی هم راضیم برا کسی هم دلیل کارمو توضیح نمیدم به کسی ربطی نداره الان بخای همه رو در جریان بزاری پس فراد تو بچه داریت هم دخالت میکنن.....
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
والا ما که همه مردایه فامیلمون با طبیعی مخالفن شما هم شوهوتو روشن کن
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2738
2706