2733
2734
عنوان

خیلی گریه کردم.فقط به سقط فکر میکنم

5431 بازدید | 98 پست
من پسرم الان یکسال و 5 ماهشه.من ناخواسته باردار شدم.اصلا این بچه رو نمیخواییم.شوهرم تافعمید گفت بنداز.چون پای پسرم مشکل دار بدنیا اومده رسیدگی میخواد همش باید ورزش داده بشه فیزیوتراپی داره،کفش روز و شب داره.ازین.طرف وقتی بخانوادم گفتن، همه باهام دعواکردن گفتن نندازی.امروز اومدم بچم رو از شیر بگیرم.چسب زدم سینم رو.خیلی پسرم گریه میکرد.خیلی،از گریه هام گریه کردم.دیشب سونو رفتم زیر 5 هفته هس هنو قلبشم نمیزنه سونوگراف گفت زود اومدی.الان خودم بشوهرم میگم اینکه قلب نداره بریم بندازم.خیلی خیلی اذیت میشم.هم بچه مریض هم کار.هم اینکه اصلا نمیتونم از مرخصیم استفاده کنم همش میفته تو.تابستون.چکار کنم دوستان.اصلاً اوضاعم خوب نیست
انسانم‌ آرزوست.  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
هم اینکه میخواییم بعد 5 سال زندگی وام سنگین برداریم خونه بخریم.شوهرم میگه اصلا وقتش نیست.منم آدم مشکل داری که پسرم رو با هزارتا نذر و نیاز مث معجزه باردارشدم.الان نمیدونم بااین تنبلی تخمدان و یک لوله که دارم که دکترا بهم میگفتن آی وی اف،چطوری حامله شدم
انسانم‌ آرزوست.  
2740
http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1448985
آرزوی من، آزادی زنان ایران و تساوی حقوق آنها با مردان است.من به رنجهایی که خواهرانم در این مملکت در اثر بی‌عدالتی مردان می‌برند، کاملاً واقف هستم و نیمی از هنرم را برای تجسم دردها و آلام آنها به کار می‌برم. آرزوی من ایجاد یک محیط مساعد برای فعالیتهای علمی، هنری و اجتماعی زنان است.(فروغ فرخزاد)
خدا هر چی خیره برات پیش بیاره عزیزم،،،، قربون حکمتت برم خداااااا.،،،،،،،،،،
خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
الان اگه من بت بگم بچه اتو ب دنیا بیار من ساعت اول ازت میبرمش برا خودم چون بچه دار نمیشم راضی میشی بعد تولد بچه اتو بهم بدی..مطمعن باش ب دنیا بیاد خیییلی حتی ممکنه بیشتر از بچه اولت بخایش

هیچی ندارم بگم...پوچم

2706