2737
2739
من خودم جدیدا هوش جین ۳ تیکه و ۴ تیکه گرفتم خیلی خوب وبد اما بازم دوست دارم بازیای فکری بگیرم اما نمیدونم چیا باید بگیرم میشه کمکم کنید؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دختر من ۳ سالش تازه تموم شده و چیزهایی که برایاین سن از نظر پرورشی مهم هست و دخترم تواناییش رو داره. شرکت کردن تو بازی های گروهی و بتونه مسلط مداد دست بگیره و به هر شکلی نقاشی کنه وارتباط برقرار کردن با بچه های دیگه و مسلط لگو بازی می کنه و تو فعالیت های ورزشی و نرمشی سعی می کنه همون حرکات رو دنبال کنه
www.ninisite.com/discussion/topic/1692415/نمی-دونم
2740
دختر من داستان سرایی میکنه تو بازی و از این طریق چیزا یادش میدم بازی فکری هم همون لگو داره و دومینو که باهاش اشکال مختلف در حد سنش میسازه و داستان پردازی ذهنی میکنه باهاشون
تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
یه کار دیگه هم میتونی بکنی بچه ها خیلی دوست دارن دستش رو بگیر برو پارک یا بیرون در مورد ابرها حرف بزن نشونش بده برید سر چهار راه چراغ قرمز یادش بده رد شدن از خیابون درمورد گیاهها و کلا درمورد طبیعت اطراف و رفتارهای اجتماعی
تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
2706