2737
2739
سلام و شبتون به خیر. خلاصه بگم برای تعیین محل زندگی به مشکل خوردم. تا تیرماه باید اثاث کشی کنم.دارم دنبال خونه می گردم. سمت سعادت آباد و شهرک بوعلی می تونم یک واحد 100 متری اجاره کنم ولی اجاره ی بالا منطقه ی 2 مهد و مدارس خوبی داره به همین خاطر دوست دارم اونورا باشم. می خواستم برم اکباتان که فعلن منصرف شدم. یا اینکه یه خونه ی بزرگتر و بهتر سمت همیلا یا پونک اجاره کنم ولی اصلن مدرسه یا مهد خوب این اطراف نمی شناسم. چی کار کنم واقعن؟
خدایا از تو می خواهم که خورشید همین روزها از کوچه ی اختر طلوع کند..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اصلن نمی خوام با سرویس رفت و آمد کنه خودم می خوام ببرم و بیارمش الان هم سردار جنگل ساکن هستم ولی اصلن راضی نیستم
الهامم جان یه دونه دختر دارم مدارس سمت شمال تهران که خیلی عالین ولی اجاره ها اونجا بالاتره
2740
من اصلن با همسایه ها رفت و آمد نمی کنم ولی به هر حال مهمه خونه هایی که توی سعادت آباد به پول ما می خوره قدیمی سازه ولی سمت همیلا یا کمالی می تونم خونه ی نوساز اجاره کنم خیلی گیج شدم
سمت همیلا بگیر. سعادت اباد سمت سپهر فکر کنم قیمتاش پایین تر باشه
پبج اينستا : katonii.vietnam 🥰هر سوالى در مورد بيزينس تو اينستا داشتيد در حد توانم كمكتون ميكنم 😘 به همه فروش انلاين و پيشنهاد ميكنم حتى به تو چون تو رو به ارزوهات ميرسونه💖
2706