2737
2734
عنوان

یک سوال

944 بازدید | 22 پست
سلام من قبلا عقد کرده بودم ولی بنابه دلایلی سه ماه بعد تقاضای طلاق دادم و خودمو خلاص کردم. الان با یه پسری آشنا شدم مثل من تجربه طلاق تو عقد داره. چندبار همدیگه را دیدیم و در مورد همه مسایل تقریبا به تفاهم رسیدیم ولی اون یه مشکلی داره که تا حل نشه امکان نداره به خواستگاری بیاد. مشکلش را بهم گفته و کاملا منطقیه. نمیخام از مشکلش اینجا بگم. ما هر دو مذهبی هستیم و نمیخاییم قبل محرمیت هیچ روابطی حتی دست دادن هم بینمون باشه ولی رفته رفته وابستگیمون بیشتر میشه و علاقمون هم که فوران کرده. چون هر دومون شکست داشتیم تصمیم گرفتیم بیشتر همدیگه را بشناسیم هربار که ملاقات میکنیم عشقمون بیشتر میشه چون رفته رفته متوجه میشیم که تفاهمهای زیادی داریم. سوالم اینه لطفا راهنماییم کنین: این دورانی که هستیم چه وظایفی در قبال هم داریم؟ مثلا اون میتونه برام کادو بخره؟چه چیزهایی میتونه بخره؟ لباس زیر اگه بخره معنی بدی میده؟ کلا هر چی به ذهنتون میرسه در ارتباط با این دوران بگین
خدایا آسانی هایت را نصیبم کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم اگر مذهبی هستید هردو روابطتتون بهتره درحد روابط دوتا همکار باشه, نه بیشتر حتی ابراز علاقه به نامحرم از نظر شرعی درست نیست; چه برسه به خرید لباس زیر!!!
زندگی زیباست ای زیبا پسند🌹
خرید لباس زیر رو اصلا فراموش کنید. فکر نمی کنم برای غیر مذهبی ها هم جالب باشه این مورد. فکر خوبی نمیشه درباره اش کرد. از نظر من البته. به نظرم مثل دوتا دوست خانوم که باهم خوبن باشین. حامی ذهنی و فکری.. راستی امیدوارم خوشبخت بشی عزیزم.
ONLY. GOD.
2738
اگر حقیقتا نیت هردو ازدواج باشه کمرنگ کردن و رسمی بودن رابطه هیچ ضرری ک نداره, بلکه ب نفعت هم هست و اینکه فراموش نکن درحال حاضر هیچ وظیفه ای درقبالش نداری عزیزم
زندگی زیباست ای زیبا پسند🌹
اوایل آشناییمون کاملا منطقی برخورد میکردیم ولی تقریبا شناخت بدست آوردیم طوری که اگه همین الان مشکلش حل بشه فرداش میاد خواستگاری. ولی احساس و عشقی که بینمون پیش اومده نگرانم کرده. چون از لحاظ شرع و مذهب یه کم نگرانم
خدایا آسانی هایت را نصیبم کن
2706