2737
2734
عنوان

لطفا بیان کمک! واقعا موندم!!!

5534 بازدید | 36 پست
سلام. خانمای گل کمک! پسرم 16 ماهشه و با دیگران خیلی مهربون و مظلوم. وقتی بچه ای رو می بینه می گه نی نی و می ره کنارش تا بازی کنه. اما اکثر بچه های همسن و سالش به جای بازی می زننش. از جمله یکی از فامیلا که 18 ماهشه و چشم دیدن پسرمو نداره! یعنی نشده اینا با هم تو یک مجلس باشن و پسرمو کتلت نکنه! پسرم داره برا خودش راه می ره اون از اون سر اتاق میاد و اینو کتک می زنه و می ره. امروز به جای کتک همیشه , اومد و گوشش رو کشید که بخدا تا چند ساعت این گوشش قرمز بود. بهش گفتم :"یه بار دیگه بزنی , دعوات می کنم " اما انقد خیره س که اصلا محل نداد و رفت. حالا کمک! چیکار کنم؟ دوست ندارم به بچم کتک زدن رو یاد بدم و بگم تو هم بزنش. دوست ندارم بچمو قایم کنم به خاطر اون عتیقه .دوست دارم بچم قاطی جمع بچه ها باشه و بازی کنه. دوست ندارم وقتی از کسی کتک می خوره بیاد پیش من. دوست دارم از خودش دفاع کنه. خواهشا کمک...
همه جور آموزش رایگان در سایت http://www.Asooneh.ir
شوهرم تعریف میکنه میگه بچه بودم از همه ریز تر بودم زورم به بزرگتراز خودم نمیرسید اونا منو میزدن منم گازشون میگرفتم هواااار میزدن
الهی!نه من آنم که زفیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی! در اگر باز نگردد نروم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی! کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی...
یا نیشگون یادش بده یا گاز به هرحال نمیشه که همیشه کتک بخوره بعدا تو سری خور میشه اعتماد به نفس پایین میاد
الهی!نه من آنم که زفیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی! در اگر باز نگردد نروم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی! کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دختر منم بین پسر عمو دختر عمه اش همیشه کاری میکنن که گریه کنه مثلا میان خونمون با اسباب بازیای دختر من بازی میکنن ولی بهش میگن تونیا باهامون بازی کن دختر منم خیلی حساسه و میگه دوسم ندارن و گریه میکه درصورتی که دختر من اگه بهش یه ادامسم که بدم برای اونا نگه میداره ولی حس میکنم اونا ازش متنفرن لطفا بگید تا منم بدونم چیکار کنم
هرچه دلم خواست نه آن میشود  /  هرچه خدا خواست همان میشود.
2738
چرا نمیخواى دعوا کردن یاد بگیره؟بالاخره یا باید خودت به جاش با اون بچه ها دعوا کنى یا خودش بتونه گلیمشو از آب بیرون بکشه....
به جز از علی نباشد به جهان گره‌گشایی / طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی
هنو خیلی کوچیکن...فقط مواظبش باش از بعد 4 سالگی نگران کتک خوره بودنش بشو ضمنا اصلا بهش زدن و اینا یاد نده....بهش یاد بده تو دعواهای خیلی جدی وقتی بهش آسیب رسید بیاد سراغ بزرگ ترها....اینجوری یاد میگیره بزرگ شد تو دعواها بسپره به پلیس نه اینکه چاقوکش بشه
آب هست،ولی کم است!!!
2706