2737
2739
عنوان

کنکور

132 بازدید | 22 پست

سلام عزیزان درمورد کنکور سوال دارم لطفا راهنمایی کنین ممنون 

من مدرک کاردانی کامپیوتر دارم ودیپلم مجدد گرفتنی درس فیزیک رو نتونستم پاس کنم واینکه الان میخوام کنکور تحربی بدم سهمیه ۲۵ ٪ هم دارم 

کنکور کدوم درسا میاد واینکه باید تو امتحانات نهایی پایه ۱۲ شرکت کنم یا همه ی درسای ۱۲ رو شرکت کنم ؟؟؟؟ خیلی ممنون میشم راهنمایی کنین واقعا سرگردانم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الآن همه این چیزا که گفتی ول میکنن میچسبن به سهمیه ات 

آماده باش که ترکش میخوری الآن

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️دختری از جنس دریا 🌊متولد باران پاییز و برف زمستان🍂🏔️☃️از جنس شیشه و سنگ سرد ❄️گریزان از آفتاب و زمین گرم☀️ عاشق محبت وطبیعت سبز بهار🪴🌾بله!من جمعی از تمام تضادهام❤️الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته علی ابن ابی طالب و اولاده المعصومین صلوات الله اجمعین❤️هم دینم هم تمام هستیمو مدیون حضرت امیرم (ع) من ❤️این نغمه ی زیبای یاران حسین (ع)است : انا فتحنا لک فتحنا مبینا(فتح_۱ ما تو را پیروزی بخشیدیم و این چه پیروزی درخشانی است)❤️سرتاپاوقف حضرت حجت (ع)هستیم ،پابند این بیعت هستیم ❤️ تجدید بیعت و سلام ما ، تقدیم محضر امام ما(ع) ، انشالله برای آقامون(ع) قنبر بشیم تمام ما ❤️ بیعت شرف مرد ِ ، نامرد که برگرده محسن حججی اینو با خون ثابت کرده❤️
2731

بهتره همه رو شرکت کنی فارسی و زیست و زبان رو خیلی بخون که امتیاز بیشتری داره سه ماه آخر زمینه بخون ، ریاضی مبحثی بخون ، زیست و جانوری جدا گیاهی جدا ، فیزیکو از دهم شروع کن ، شیمی رو مسایلشو مستقل و حفظیاتم جدا بخون 

2740
بهتره همه رو شرکت کنی فارسی و زیست و زبان رو خیلی بخون که امتیاز بیشتری داره سه ماه آخر زمینه بخون ، ...

عمومی حذف شده

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕

الان کامپیوتر کار نداره که میخوای بری تجربی؟

دارم دیوونه میشم عین ادم بشینم پشت بخونم یا برم دانشگاه 

جو خونمون برای درس خوندن خوب نیس برای همون میگم برم دانشگاه بعد برای کنکور بخونم 

کامپیوتر آنقدر بده؟😢

دیپلمت چیه ؟ 

من سال ۹۴ دیپلم فنی حرفه ای کامپیوتر 

سال ۹۶ کاردانی کامپیوتر بامعدل ۱۷ ونیم 

وسال ۹۷ ثبتنام کردم مدرسه بزرگسالان تجربی همه درسارو پاس کردم بجز فیزیک وبعدفهمیدم که اشتباهی راهنمایی کرده بودن لازم نبود مدرسه بزرگسالان برم با مدرک کاردانی میتونستم کنکور تجربی بدم 

سلام مگه فقط  بیشتر از یک بار هم میشه از سهمیه استفاده کرد؟ من شنیدم فقط یه بار میشه استفاده کر ...

من تا حالا هیچ استفاده ای نکردم ازسهمیه ام میخواستم برای این کنکور استفاده کنم

2706