2737
2734
عنوان

دهن بین شدم

12 بازدید | 14 پست
سلام خونه تازه خریدم میخام وسایل هامو جدید کنم از دست خواهرام میخام سر به بیابون بذارم هر کاری میخام بکنم قیافه اونا میاد جلوی چشمم برای هر کارم نظر میدن اما برای هر چیزم تایید نمی کنن همسرم میخاد خونه رو به سبک روز بچینه میگن نکن خوب نیست نمی تونم منطورم رو برسونم در واقع خودسون هر چیزی دارن خیلی خوبه هیچ ایرادی نداره ولی برای من خرابه خوب نیست یه کاری کردن نمیتونم وسایلمو دوست داشته باشم همش فکر میکنم برای اونا بهتره برای من نه هر چیزی میخرم میگن برای ما بهتره خواهرما از من حدود بیست سال بزرگترن همش دنبال نقاط ایراد دارن بهترین اپارتمان رو فول امکانات رو در بهترین منطقه شهرمون خریدم میگن اپارتمان خریدی و ویلایی نخریدی حالا اگه ویلایی در منطقه متوسطرمی گرفتم اسم اون منطقه رو میگفتن به خاطر این کارهاشون ارتباطمو خیلی کم کردمچیکار کنم قدر داشته هامو بدونم و از دست اظهار نطر هاشون راحت شم
اصلا چرا اینقدر نظراتشون برات مهمه?زندگی خودته هر جور دوست داری وسیله بخر و بچین هر کس سلیقه ای داره سعی کن اولویت با خودتو همسرت باشه
چه زجریه یک درد یک مدت طولانی پشت سر هم تکرار بشه... کاش هیچ کس انتظار نمیکشید...کاش می شد خدا بغلمو با دستاش پر میکرد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب نباید نظر دیگران برات اهمیت داشته باشه. اصلا ازشون نظرخواهی نکن اگرم خودشون نظر دادن اصلا توجه نکن و خیلی آروم بگو مهم اینه که خودم رضایت دارم و تو زندگیم نظر خودم و همسرم برام مهمتر از همس ، اگه به نظریات بقیه احتیاج داشتم خب ازشون نظرخواهی میکردم
2738
ببین واسه این که راحت باشی و زندگی ارومی داشته باشی باید باید حرف دیگران زیاد برات مهم نباشه تو که نمیتونی به سلیقه بقیه زندگی کنی این جوری به خودتمیای بعد چند وقت میبینی حتی یه ظرف به سلیقه خودت نداری تنها راهش اینه که خودتو و سلیقتو قبول داشته باشی
چه زجریه یک درد یک مدت طولانی پشت سر هم تکرار بشه... کاش هیچ کس انتظار نمیکشید...کاش می شد خدا بغلمو با دستاش پر میکرد.
شاید کارم زشت باشه ولی زیر لب وقتی بهسون و قراره چی بگن فکر میکنم دلم میخاد فحش بدم بهشون خودشون رو اخر سلیقه میدونن بهترین جهیزیه رو به دختر هاشون دادن با من مقایسه میکنن . همسرم هم برای اینکه من ناراحت نشم چیزی نمیگه
2706