2733
2734
خواهرم امسال پیش دانشگاهیه خیلی اصرار میکنه که برای تحصیل پزشکی بره خارج از کشور حالا ما مخالفیم چون تا حالا از ما جدا نشده چه برسه بره یه کشور دیگه اگه ممکنه هم از نظر سطح دانشگاهها ، امنیت و هزینه تحصیل و زندگی راهنمایی میخوام و این که وزارت علوم مدارک این کشورها رو قبول میکنه؟ در ضمن شنیدم هزینه تحصیل خیلی بالاست ممنون از راهنماییتون
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم من شنیدم میگن هزینه تحصیل تو سوعد رایگانه.چند تا از فامیلمون تو گرجستان درس میخونن.اونجا ارو پا حساب میشه دیگه.میگن اونجا اگه انگلیسی یا گرجی بلد باشی تحصیل راحته.خیلی هم کشور امن و راحتیه.فقط امکاناتش را نمیدونم در چه حدیه..دختر غمو شوهرم معماری میخونه و کار هم میکنه.
  فرشته ها همیشه وجود دارن.اما بعضی وقتا بال ندارن.بهشون میگن دختر....      
2728
سلام عزیزم...منم شاید بخوان شهریور برم کشور دیگ واسه تحصیل...خواهر شما زبان بلده در چه سطحی؟؟؟ ببخشید البته
کاش من پتو بودم....همینجور رو تخت میموندم یکی دیگه میرفت سر کارهام😂😉😜
من بلاروس(روسیه سفید) یا ارمنستان احتمالا .....کدوم شهر هستید شما؟؟؟!موسسسه یا وکیلی برای اینکار سراغ دارید؟!..
2740
سلام عزیزم من خودم امسال خییییلی پیگیر بودم برم دندانپزشکی خارج از کشور مشکل هزینه نداشتم ولی ازون جایی ک خییییلی خییییلی وابسته ام تصمیم گرفتم برم ی کشور همسایه یا نزدیک انتخاب کنم پیگیری ک کردم ترکیه چندتا دانشگاهش سطح خیلی بالایی داشت حتی بالاتر از دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه تهران از جمله دانشگاه حاجت تپه ولی ترکیه بدون کنکور نیست و ی آزمون ورودی داره ولی خیلی مزایای دیگه داره
Sanaجون من چندجا مرسیدم گفتن مورد تایید وزارت علوم هست....شما قصد دارید کجابرید؟؟؟؟تکریه یک ازمون داره همینطور ک گفتید اسمش یوس هست فکر کنم.....بلاروس و مالزی و قبرس هم هستن.....شما مووسه یا وکیل معتبر سراغ دارید؟!
بله درسته ترکیه باید آزمون یوس داد ولی سطح سوالاتش خیلی ساده تر از کنکور سراسری هست بعدشم فقط ریاضی و هندسه و هوش هست . البته دانشگاهی مثل حاجت تپه نتیجه یوس رو قبول ندارن باید ست داد . ن عزیزم ارمنستان رشته های پزشکی و دندانش مورد تایید نیست . الان هند معتبر تر از ارمنستان هست . من دختر عمه های خودم ک دوقلو هستند هند دندانپزشکی گرفتن مطب زدند پارسال حتی بدون معادل سازی
خیلی ممنونم......هزینه هاش چجوریه هند؟؟؟؟؟! شما موسسه یا وکیل معتبر سراغ دارید برای اعذام دانشجو؟؟؟ خیلی ببخشید زیاد شد سوالاتم
2706