2737
2734
سلام خانمای عزیز من امروز چهار روز از موعد پریم میگذره بتا تیتر دادم که عددش شد ١٧٢ تو نت و نظرات خانما تو سایت دیدم که مقدارش برا خیلیا این حد و حدود بوده اما چیزی که منو نگران کرده اینه که ازمایشگاه برا بتا رنج زده من تا بحال همچین چیزی ندیدم شما دیدین؟ درسته اینجوری؟؟ رنج رو برا هفته چهار تا هفت زده از ٥٩٠ تا ١٨٧هزار
توکل برخدا، یعنی سپردن امور به خدا واعتماد به او و باور این حقیقت که هرچه او بخواهد خیر است
**اللهم عجل لولیک الفرج**

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ممنون دوستان اون رنج ازمایشگاه چی؟؟؟؟؟ شماها تا بحال دیدین رنج بزنن؟؟ من خودمم باورم نمیشه حامله شدم
توکل برخدا، یعنی سپردن امور به خدا واعتماد به او و باور این حقیقت که هرچه او بخواهد خیر است
2740
ممنون المیرا جان خودمم همینو فک میکنم چه ربطی داره رنج زدن اصن شاید لقاح دیر صورت گرفته حالا اگه گذاشتن ادم ذوق کنه و فک کنه حامله شده
دوستان بخدا چندین ساعته ناراحتم انقد با حرفاتون روحیه گرفتم ممنون که هستین خدا ارزوهای قلبیتونو براورده کنه امین
مامان روشا خودمم از این میترسم حلما جون صبر کن بگم علائمم رو
2706