2733
2734
ببلاک خوب و مقویه اما پسر من دوست نداشت اپتامیل میخوره
خر گفت علف ابی است گرگ گفت نه سبز است .رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.شیر گفت گرگ را زندانی کنید .گرگ گفت مگر علف سبزنیست ؟ شیر گفت سبز است . ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است .هرگز با نادان ها بحث نکنید .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببلاک عالیه من دوسال به دخترم ببلاک دادم چون یه مقدار حالت چربی داره شکم سفت نمیشه
خانومایی که قصد کاشت ابرو دارین با ما تماس بگیرین ، بهترین مشاوره برای کاشت مو و ابرو ۰۹۳۰۸۰۲۲۴۲۷ آذر 👑 یکتام 👈  👑دنیام 👉
البته ببین نظر دکترش چیه ؟ببلاک مقوی هم بود غلظتشم نسبت به آپتامیل خیلی بهتر بود
خانومایی که قصد کاشت ابرو دارین با ما تماس بگیرین ، بهترین مشاوره برای کاشت مو و ابرو ۰۹۳۰۸۰۲۲۴۲۷ آذر 👑 یکتام 👈  👑دنیام 👉
پسر من بین ببلاک نان بیومیل و اپتامیل اینو دوست داشت وزنش هم بهتر شد
خر گفت علف ابی است گرگ گفت نه سبز است .رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.شیر گفت گرگ را زندانی کنید .گرگ گفت مگر علف سبزنیست ؟ شیر گفت سبز است . ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است .هرگز با نادان ها بحث نکنید .
منم اپتامیل میدم پسرم بعضی روزها نفخ داره بعضی روزها هم شکمش خیلی کار میکنه نمیدونم چکار کنم
مثل آن مرداب غمگینی که نیلوفر نداشت......!! حال من بد بود اما هیچ کس باور نداشت....!!خوب میدانم که تنهایی مرا دق می دهد....عشق هم در چنته اش چیزی از این بهتر نداشت....
2738
تجربه خودم: تروویتال باعث شد یبوست پسرم از بین بره توی ترکیبات تروویتال پری بیوتیک هست راجع بهش این مطلب رو پیدا کردم : پری بیو تیک ها اثرات مطلوبی را بر سلامتی دارند، آن ها در رفع یبوست (فیبر ها با تخمیر ناقص در بدن سبب محصور شدن آب درون دستگاه معده ای و روده ای شده و از طرف دیگر تخمیر غذا های فیبردار در بدن سبب افزایش حجم میکروبی و افزایش مدفوع می شود
تروویتال رو شاید خیلی ها نمیشناسن چون تقریبا یک سال هست که تو ایران اومده ولی باکیفیت ترین شیر ایران هست. مواد اولیه ش همه از هلند هست. نوکلئوتید و پره بیوتیک داره. وزن گیری ش عالیه. AA و DHAش از همه شیرها بالاتره. مثلا ببلاک اصلا امگا 3 DHA نداره!!! آپتامیل 2 مقدارش کمتر از تروویتاله. این امگا 3 خیلی مهمه چونم باعث باهوش شدن نی نی میشه. تازه تروویتال اسید سیالیک هم داره که من تو هیچ شیر دیگه ای ندیدم. از دکترش پرسیدم گفت برای مغز و هوشش خوبه تروویتال کف هم نمیکنه. خیلی هم راحت حل میشه به دوستام معرفی کردم راضی هستن
2706