2733
2734
عنوان

نظر تو چیه

138 بازدید | 13 پست

اینو تو امضای یه کاربر دیدم و واااااقعا ب دلم نشست چون دقییییییقا توصیف منه 

نظر شما چیه؟؟

من یک زنم و از قضا ممکنه نخوام بینیم رو که از نظر بقیه پرفکت نیست عمل کنم حتی شاید از نظر اونا ایرادش تو ذوق بزنه ! من یک زنم و ممکنه از کار کردن با ناخن بلند یا حتی از لاک خوشم نیاد ! من یک زنم و ممکنه عاشق موج موهام باشم و نخوام کراتین کنم ! من یک زنم و میدونم عجیبه اما ممکنه از رنگ پوست تیره ام یا از وزن کمم خجالت نکشم ! من یک زنم و ممکنه راحت نباشم با رژ لب غذا بخورم و وقتی چشممو آرایش کنم دایما پلکم میخاره پس ممکنه نتونم پر زرق و برق باشم ! من یک زنم و ممکنه ابروهای خودمو با تمام نقص ها و قسمت های کم پشتش به ابروی دیگه ترجیح بدم ! من یک زنم و ممکنه تو کمد لباسم فقط چند دست لباسای ساده داشته باشم ! من یک زنم و ممکنه معنی به خودم رسیدن رو تو این چیزا نبینم و دوست نداشته باشم تمام عمرمو در حال خرید لوازم آرایش و رفتن به دکتر زیبایی و .. باشم

مامان دوتا پسر کوچولو ...درخواست دوستی هم قبول نمیکنم 🌹با دعا و صلوات های شما ب آرزوم رسیدم و استخدام شدم

من یه زنم و میخوام چرکو باشم!

" درود به مردم شریف ایران/ دختر بلد نیست خط چشم بکشه/بچه ها نخندینا/ما همه باهم هستیم نترسید/زودی میبینمتون/مهرشاد اینورُ نگاه کن/بلوچستان مال ایرانِ/ من میخوام برم دادسرا/ دخترم مریضه/مامان تورو خدا به خاطر من/ خاله نفس بکش/ بچه هاااا بچه هااا /اینجا مردم فقط زنده‌ان زندگی ندارن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه زنم و میخوام چرکو باشم!

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خدایا خودت مواظب فندوق کوچولمون باش😍✨ ۴۰۲/۴/۳۱ بهترین اتفاق زندگیمون افتاد😍♥️✨ وقتی میام نینی سایت و تاپیک جدید میبینم😳عنوانش:عه راستی بچه ها دیشب خواب دیدم نوشابه گاز دار رو با دماغم سر کشیدم میشه برام تعبیرش کنید؟ حتما یسریا هستن زیرش نظر بدن عه واقعا؟؟ ماام خواب دیدم نوشابه خوردیم از تو چشامون حلقه حلقه عین قلیون میزد بیرون🤧😐💔((اکانت واگذاری شده)) کاربر سابقم ولی چند وقتی بود عاف خورده بودم بهم خوشامد بگید :))👀
2731

من یک زنم . خارجی ها چرا اینکارارو نمیکنن ؟ 

فیلمهاشون نه ‌ برید حقیقت تو خیابون و همه جا ببینید :( 

فقط ایران شده .....  

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2738