2733
2734
عنوان

دکتر پوست و مو غرب تهران

173 بازدید | 13 پست

انقد موهام ریزش پیدا کرده کلافم کرده.

کسی دکتر برای ریزش مو سراغ داره؟؟

غرب تهران باشه 

انقد دکترای پوست و مو زیادن و اکثرا فقط کارای زیبایی انجام میدن میترسم هرجایی برم.

یکی میخوام تخصصش روی مو باشه واقعا.خییلی موهام ریخته و کم پشت شده.

یکی از دلایل اصلی ریزش مو کم خونی هست

و استرس

شما اینارو نداری؟

دکتر پوست و موها همه شون پولکی شدن

برای همین مشکل و البته بیشتر بخاطر موهای خشن و زبر رفتم داروخانه و از دکترش سوال کردم

ویتامین ب کمپلکس

بیوتین و آهن تجویز کرد

که خودم آهن داشتم چون کم خونم الان خیلی بهتر شده موهام، با آب گرم هم نشور و وقتی خیسه شونه نکن

میدونم اینارو میدونید فقط خواستم یادآوری کنم

شما هم اول بررسی کن ببین دلیل فیزیولوژیک نداشته باشه

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

یکی از دلایل اصلی ریزش مو کم خونی هست و استرس شما اینارو نداری؟ دکتر پوست و موها همه شون پولکی شد ...

کم خونی ندارم.

ولی ذخیره اهنم همیشه پایینه.

انواع قرص اهن از ایرانی گرفته تا خارجی خوردم هیچ تاثیری نداشته.

انواع زینک هم خوردم.

گفتم برم دکتر ببینه واقعا علت چیه و اگر نیازه ازمایش بازم بنویسه 

از اول پیگیری کنم.

دکتر میخوام.دنبال دکتر خوبم واقعا کارش درست باشه😔

2742
کم خونی ندارم. ولی ذخیره اهنم همیشه پایینه. انواع قرص اهن از ایرانی گرفته تا خارجی خوردم هیچ تاثیر ...

استرس چی؟

استرس دارید؟ خیلی تاثیر داره

کاش پیش یه دکتر برید که براتون یه چکاپ کامل بنویسه شاید مشکل هورمونی باشه 

من برای خودم یه دکتر دارم هر درد و یا مشکلی باشه میرم پیش ایشون بعد اگر لازم باشه منو معرفی میکنه به یه دکتر برای ادامه ی درمان

اگر خواستید به شما هم معرفیش کنم

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
استرس چی؟ استرس دارید؟ خیلی تاثیر داره کاش پیش یه دکتر برید که براتون یه چکاپ کامل بنویسه شاید مشک ...

استرس که نمیشه گفت کسی نداره.

ولی نه انچنان استرس ندارم.

دیگه هرکی یه استرس ریزی داره منم دارم. در حد معمول

2740
اره عزیزم ممنون میشم معرفی کنید. دکتر پوسته؟

سلام دوباره

دکتر پوست خیلی عاللی سراغ دارم اما ایشونم کارهای زیبایی انجام میدن

من یه خانم دکتر معرفی میکنم دوست داشتید برید پیشش، از نوک پا تا فرق سرتون رو بررسی میکنه اگر مشکل هورمونی و يا کم خونی و امثالهم نباشه خودش یه دکتر خوب معرفی میکنه

دکتر نسیم سوداگری

الان تو گوگل زدم نوشته متخصص جراحی عمومی .همینه؟🤔

بله عزیزم

اما خیلی کاربلد، دلسوز و مهربونه

بعدا میگی خدا پدر این مهروماهو بیامرزه

یعنی امیدوارم  

بله عزیزم اما خیلی کاربلد، دلسوز و مهربونه بعدا میگی خدا پدر این مهروماهو بیامرزه یعنی امیدوارم & ...

فک کردم فقط برای جراحی ها هست.

اوکی عزیزم حتما میرم پیشش.

دست گلت درد نکنه🌹

فک کردم فقط برای جراحی ها هست. اوکی عزیزم حتما میرم پیشش. دست گلت درد نکنه🌹

خواهش میکنم خانومی

سلامت باشید

درسته جراح هستن ایشون اما سراپا گوش هستن هر سوالی ویا مشکلی هست بهشون بگو

اگر شد بعدا  درباره درمان تون بهم اطلاع بدید