2737
2734
عنوان

سفره عقد

1260 بازدید | 9 پست
سلام.چند وقت دیگه عقد خواهرمه و تزیین آجیل و نون پنیر سر سفره عقد رو انداختن گردن من.خودم چندتا مدل دارم اما دنبال مدلهای جدیدتر میگردم. و کجا بهتر از نی نی سایت که پر از خانومای با سلیقست.توی نت هم گشتم اما چیز زیادی نیافتم.میخواستم ببینم کسی از عزیزان میتونه کمکم بکنه؟!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738

من فقط دارم اینجا پست میزارم که از آقای حاجیان تشکر کنم. ایشون فوق العاده دلسوز و مهربونن.

یک روز قبل از مراسم من دایی مامانم فوت کرد و به خاطر رسم و رسوم خانواده مجبور شدیم جشن رو عقب بندازیم و من و همسرم مجبور بودیم با باغ و مزون و کیترینگ و تمام ادمهایی که درک نمیکردن باید با ادم عزادار چطور برخورد کنن سر و کله بزنیم. خدا میدونه چقدر برخورد بد دیدیم. چقدر بی انصافی شنیدیم. واقعا دیدن اون روی آدمهایی که ادای مودب بودن در میارن ، ترسناکه . تنها کسی که واقعا درست برخورد کرد آقای حاجیان بودن. توی اون شرایط ادم قدر یک انسان شریف رو میدونه . نه تنها از ما خسارت نگرفتن بلکه گفتن پولمون رو پس میدن که البته ما قبول نکردیم. وقتی بخوایم جشن رو بگیریم من مستقیم برای تشریفات و سفره عقد و همه چیز میرم پیش میخک نقره ای چون میدونم برای عروس داماد هاشون ارزش قائل میشن