2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
در کسایی که ماندگار میشه فقط ارثیه مثلا من دادشم مثله پسر من داشته تا کلاس اول بعد خودش خوبش شده.پسر منم الان که 6 سالش خیلی خیلی کم شده. مثلا اگر کلمات رو بیشتر از 2 یا 3 بار تکرار کنه لکنت در غیر اینصورت ناروابی گفتاره
fahiجان ارثی فکر نکنم باشه البته پسر خاله خودم و همینطور دختر عمه خودم تو فامیل تا شش سالگی داشتن بعدش خوب شدن ولی خب پسرخاله و دختر عمه من ربطی به هم ندارن که بخوام بگم ارثیه
2740
اگر کمه ولش کن.ایشاالله همینم رفع میشه اره بچه حساس میشه.خودتون توی خونه میتونید همون چیزهایی که مشکل داره باهاش کار کنید.من وقتی بیخیال شدم پسرم بهتر شد قبلا خیلی حرص میخوردم الانم یه دفعه گیر میکنه ولی خیلی کمه.اونم من مطمینم برطرف پیشه.
بعضی بچه ها برای جلب توجه و اینکه خودشونا لوس کنن اینطوری صحبت میکنن چون پسرعموی منم سه سالشه خوب حرف میزنه اما وقتی مثلا میفهمه داریم بهش توجه میکنیم اینطوری حرف میزنه یا کلماتا میکشه یا چندین بار یه حرف از کلمشا تکرار میکنه اما بعضی از بچه ها هم بخاطر ترسشونه از یه چیزی ترسیده تو ذهنش اثر بد گذاشته یا استرس داره باید استرس و ترسا ازش دور کنید و بهش اطمینان بدید پشتشید از چیزی نترسونیدش
tameshkkk عزیز ممنون از راهنماییت پسر من واسه جلب توجه نمیکنه این کار رو اینگار یه لحظه کلمه از یادش میره و تو ذهنش دنبالش میگرده تا بخاد پیداش کنه یا میکشه یا دو سه بار تکرارش میکنه تا حالا از هیچی نترسوندیمش ولی یکم ترسو هست کلا
من پسرم میبردم مثلا به صورت کشیده گویی کار میکرد مثلا میکفت تا 10 به صورت کشیده گویی کار بشه مثلا یه جسم رو از اینبر میز نا اونبرش ببرید به صورت کشید وحدت لاک پشت وار بگید 1 الی تا آخر یا مثلا کلمه آب رو پسرم مشکل داشت میگفت آآآآببب اینطوری بود منم چند جلسه بردم دیگه نبردم

سلام بنده شنیدم دکتر مجتبی بیگدلی شاملو مشکل لکنت بچه ها و بزرگسالان رو حتی اگر تیک و گرفتگی عضلات داشته باشه حل میکنه تو صفحه اینستاشون شماره شون هست اول مشورت کنید باهاشون راهکار بهتون میدن اگر نیاز بود میگن بیارید موفق باشید

2706