2733
2734
عنوان

جدیدا چقدر به سزارین گیر میدن

328 بازدید | 45 پست

من خواهرام پنج بار سز شدن به راحتی

نوبت من شده اول گفتن اختیاری باید هزینه آزاد بدی

بعد گفتن نامه روانپزشک بگیر

حالا هم میگن بازرس تو بیمارستانه تا هفته ی دیگه سزارین نداریم

هفته ی دیگه من ۴۰ هفتم میشه اگه دردم بگیره چی😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
پنج بار چقدر سخت

گفته خواهرام

یعنی ممکنه مثلا پنج تا خواهر داشته باشه هرکدوم یه بار😅

خدایا حال دلم را تکانی بده، هم میبینی، هم میدانی، هم می توانی...🙃💚 میشه یه صلوات مهمونم کنی دوست خوبم؟
2738
خواهرتن احتمالا بار اولش بهش گیر دادن سریای بعدی ک دیگه دلیل داشته به راحتی میپذیرن 

تقریبا تا 6_7سال پیش کاری نداشتن ب سز یا طبیعی 

یهو یادشون اومده جمعیت کمه سز نکنن خانما

خواهرتن احتمالا بار اولش بهش گیر دادن سریای بعدی ک دیگه دلیل داشته به راحتی میپذیرن 

تا پارسال اوکی بود بعضی شهرا اختیاری سخت میگرفتن ولی باز می‌شد الان انگار سخت تر شده قوانین

وقتی از دکترت سزارین اختیاری بخوای دیگ همه چی پا اونه ربطی نداره به بازرس و ... بیمارستان دولتیه؟

نه عزیزم خصوصیه. نامه ی بستری هم بهم داده نامه روانپزشکم دارم ولی میگه تا بازرس هست نمیشه. 

من بچه اولم سزارین بود فک کن بچه دومم میگفتن باید طبیعی بیاری گفتم من کانادا هم برم طبیعی نمیارم باید سز شم

قسمت بد داستان اینجاست که:                                 ما ن ازدواج رو خواستیم                                            ن جدایی رو💔:)
2706